“Паркове місто” – унікальний ЖК за 20 хвилин від центру Києва

Паркове місто
park mist

“Паркове місто” – абсолютно унікальний житловий комплекс у Києві, квартири в якому незмінно затребувані серед усіх верств населення. Стати володарем житла в даному ЖК бажають багато хто, зокрема, на таку можливість звертають увагу молоді сім’ї з дітьми. Саме на них, по суті, від самого початку орієнтувалися архітектори, які проєктували квартири в Києві Паркове місто, які створювали цілий мікрорайон спеціально під потреби середньостатистичного жителя Києва: всі необхідні системи життєзабезпечення тут присутні, що для багатьох є вагомою перевагою перед іншими варіантами.

Комфорт сучасної індустрії в поєднанні із заміським комфортом

По суті, саме квартири Паркове місто за ціною досить прийнятною для більшості, є на сьогоднішній день своєрідним осередком достоїнств міського та заміського життя, які тільки доповнюють одне одного, озера тут потопають у зелені, а зони відпочинку обладнані з особливим комфортом.

“Паркове місто” – територія, на якій розташовується парк “Гірка Крістера” – унікальний розплідник, у якому ростуть рідкісні види дерев. Незважаючи на близькість житлових будинків, він залишається пам’ятником паркового та садового мистецтва.

Наразі ЖК “Паркове місто” є одним із трьох найкращих у Києві житлових комплексів, де інфраструктура розвинена по максимуму. Наприклад, для маленьких мешканців тут організовано найсучасніші ігрові майданчики, де можна не тільки розважатися, а й займатися спортом. У кроковій доступності розташовуються:

  • навчальні заклади;
  • кілька магазинів та аптек;
  • кафе та салони краси;
  • ресторани та заклади побутового обслуговування: хімчистка, пральня, швейне ательє.

Комплекс “Паркове місто” вирізняється оригінальністю, чим виділяється серед інших ЖК Києва. Про це свідчать, зокрема, думки експертів, які заявляють, що спроєктована ця територія таким чином, що практично з кожної квартири відкривається чудовий вид на зелені насадження.

Багато квартир – хороших і різних

На особливу увагу заслуговує зонованість квартир у будинках ЖК “Паркове місто”, обираючи житло більше 2-х кімнат, покупець стає володарем одразу двох санвузлів, що для багатьох є вагомою перевагою.

Для тих, хто віддає перевагу затишним вечірнім посиденькам із сім’єю або друзями, найкращим рішенням стане квартира з балконом або терасою.

До центральної частини Києва з цієї міської оази можна дістатися доволі швидко – достатньо витратити на дорогу лише 20 хвилин для того, щоб дістатися до роботи або повернутися до звичного сімейного вогнища.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *