Самостійне встановлення козирка на балкон

установка козырька на балкон
kozirok

Через різного роду причини не завжди буває можливо провести скління балкона, але при цьому хотілося б якимось чином облагородити балкон і надалі захистити ремонт від погодних опадів і бруду, тому вдаються до монтажу козирка над балконом. Він прекрасно впорається з цією функцією і при установці на останньому поверсі послужить додатковою перешкодою при спробі злодіїв проникнути через дах у квартиру.

Конструкцію виготовляють із різних матеріалів, основними з яких є:

  • Шифер. Класичний варіант. Має високі шумо- та гідроізоляційні показники, прослужить протягом багатьох років. До недоліків відносять велику вагу матеріалу, недостатню міцність і високий асортимент за зовнішнім виглядом.
  • Ондулін. Бюджетний матеріал зовні схожий з шифером. У порівнянні з останнім ондулін легкий і гнучкий. Здатність витримувати атмосферні опади в поєднанні з неможливістю зародження в ньому грибка і цвілі роблять ондулін непоганим варіантом покрівлі для козирка або навісу.
  • Полікарбонат. Популярний матеріал. Зовні практично не відрізняється від пластику. Здатний пропускати сонячне світло.
  • Профнастил. Оцинковані металеві листи, найбільш міцний і довговічний матеріал. Широкий асортимент дасть змогу підібрати за смаком навіть для найвибагливішого клієнта.

Єдиний недолік пов’язаний з високим рівнем шуму під час дощу, або при будь-яких інших опадах на дах. Дешево купити профнастил “КТ-Сталь” можна на сайті металобази.

Самостійне встановлення прямого односхилого козирка

Перед тим як приступити до роботи потрібно обзавестися необхідними інструментами:

  • зварювальний апарат;
  • електрична дриль;
  • рівень, рулетка і будівельний маркер;
  • молоток.

За допомогою зварювального апарату формується каркас майбутньої конструкції, якщо він уже є в наявності, тоді цей інструмент не потрібен. Слід пам’ятати, що козирок має перевищувати балконну ширину на 20 – 40 см.

Козирок розміщують на такій висоті, що б було комфортно за необхідності провести ремонт основних деталей і вузлів без зайвих проблем. Дах утеплений і звукоізольований.

Перший етап у проведенні робіт з монтажу козирка полягає в нанесенні розмітки для кріплення каркаса конструкції, а також місць для дюбелів.

Електричним дрилем у стіні проробляють отвори згідно з нанесеною розміткою.

Анкерами каркас надійно кріпиться до стіни. Ребра жорсткості, зроблені з профільної труби, розміщують між несучими деталями конструкції. Вони приварюються, або кріпляться болтовою стяжкою.

Завершальний етап – монтаж покрівлі. Для цього матеріал кріплять до ребер жорсткості шурупами.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *