Три основні етапи реєстрації ТОВ в Україні

Реєстрація ТОВ
Реєстрація ТОВ під ключ

Відкриття власної фірми являє собою досить складне завдання. Перед бізнесменом-початківцем стоїть безліч завдань, які потрібно вирішити. На цьому етапі необхідно продумати всі нюанси майбутньої роботи, щоб уникнути в майбутньому непередбачених проблем і складнощів. Крім того, незайвим буде заздалегідь дізнатися різні важливі моменти – строки, за які проходить реєстрація ТОВ.

Якщо планується відкрити невелику організацію з кількістю співробітників не більше 100 осіб, то доцільно реєструвати товариство з обмеженою відповідальністю. Кожен засновник повинен внести свій внесок до статутного капіталу підприємства. Від розміру внесеної суми залежить розподіл відповідальності між учасниками. Засновник може бути один або кілька (до ста учасників). Вони можуть бути як фізичними, так і юридичними особами. Для пришвидшення даної процедури рекомендуємо замовити юридичні послуги.

Процедура оформлення ТОВ досить проста, але недосвідчена в таких питаннях людина може легко розгубитися і заплутатися в юридичних тонкощах і особливостях. Щоб позбавити себе проблем і прискорити процес, можна скористатися послугами фірм, які допомагають у вирішенні таких завдань.

Юридичні фірми

Основні етапи

Перед тим, як приступати до реєстрації ТОВ, необхідно провести деякі підготовчі заходи. Якщо засновників кілька, то обов’язково проводяться збори і виноситься рішення про створення підприємства, яке фіксується в протоколі. Далі потрібно придумати назву, що запам’ятовується, для майбутньої організації, вибрати людину, яка очолить її. Важливим моментом є вибір системи оподаткування. Якщо приймається рішення працювати за спрощеною схемою, то потрібно враховувати ті обмеження, які вона накладає. Наприклад, кількість працівників не повинна перевищувати 100 осіб. Також накладаються обмеження на кількість прибутку, оборот, деякі види діяльності. Незайвим також буде підшукати досвідченого бухгалтера або аудиторську фірму для ведення бухгалтерського обліку.

Всі основні питання потрібно продумати на початковому етапі, ще до початку реєстрації. Далі слідує звернення до держреєстратора. Підприємець надає пакет документів, оплачує всі послуги. Якщо документи подано в повному обсязі й оформлено правильно, то держреєстратор вносить дані про нове підприємство до єдиного реєстру. Підприємцю на руки видається виписка з нього.

Потім потрібно відвідати органи статистики, пенсійний фонд і податкову, співробітники яких внесуть інформацію про підприємство у свої бази даних. Тільки після проходження основних етапів можна замовляти печатку тут, відкривати розрахунковий рахунок і розпочинати роботу, налагоджуючи робочий процес, уточнюючи, хто і як буде надавати бухгалтерські послуги, Україна зараз готова надати масу недорогих і освічених кадрів, тому важливо лише грамотне планування і віра в успіх.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *