П’ятниця , 14 Червня 2024

Недороге перевезення меблів по Києву

Недороге перевезення меблів
Недороге перевезення меблів.

Для виконання вантажоперевезення автомобільними дорогами використовується вантажне таксі. Його застосування не обмежується перевезеннями малогабаритних вантажів, таких як побутове перевезення меблів. Найчастіше габаритні предмети вимагають для свого переміщення відповідного транспорту. У статті коротко розглянуто основні типи використовуваного вантажного транспорту. Такі як габарити, корисний об’єм і низка додаткових значущих параметрів.

До найпоширеніших машин, які традиційно в Україні працюють у ніші “вантажне таксі”, оскільки їхні розміри достатні для квартирних переїздів, зручне навантаження і перевезення меблів, а вартість володіння порівняно невелика, це “Газель” на 1,5 тонни. Тип кузова у машини виконується зі знімним тентом, що дає змогу виконувати послугу “перевезення меблів у Києві” з габаритами предметів, більшими за розміри кузова. У деяких випадках встановлюються додаткові кріпильні елементи – ремені, ліфти, жорсткі борти. Є кілька модифікацій транспорту, але загалом їхні габарити кузова приблизно одного розміру. Типові розміри такі: довжина від 2,8 до 4,5 метрів, ширина 1,8 метра, висота до 2 метрів. Корисний об’єм від 9 до 11 кубометрів. Кабіна не передбачає тривалі вантажоперевезення. Транспорт застосовують як вантажне таксі в місті та на дальності до 500 кілометрів.

перевезення меблів
Перевезення меблів.

Для перевезень вантажів більшого обсягу і ваги застосовується транспорт “ЗІЛ бичок” на 5 тонн. Його застосування, швидкість і габарити загалом відповідають Газелі, але збільшені в більшу сторону. Типові розміри такі: довжина від 3,7 метрів, ширина 2,1 метра, висота 2,2 метра. Корисний об’єм 17 кубометрів. Незважаючи на значний об’єм, він також часто використовується як вантажне таксі. Виконання послуги “вантажоперевезення в Києві” на ньому виправдане тим, що його пневматична підвіска нечутлива до вібрацій. Мале навантаження на осі дає змогу транспорту виконувати роботу і в період весняного бездоріжжя.

Вантажоперевезення, що виконуються за міжнародними маршрутами, вимагають застосування транспорту з розмірами вантажної частини сумісної з європіддонами. Це визначає ширину кузова. Оскільки європіддон має довжину в 1,2 метра, то ширину тенту обрано в 2,45 метра. Звичайні інші габарити “Євротенту” можуть відрізнятися, але прийняті такі: Довжина 13,6 метрів, висота 2,45 метра, об’єм 82 кубометри. Утім, є безліч модифікацій машин. Висока середня швидкість пересування і зручне місце для двох водіїв дає змогу на цьому транспорті виконувати тривалі вантажоперевезення.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *