Створення інтернет-магазину

Створення інтернет-магазину фото
Створення інтернет-магазину фото

Розробка і створення інтернет-магазину мінімізує експлуатаційні витрати і забезпечує високу ефективність від продажів і можливість прийому цілодобових замовлень завдяки глибокій внутрішній і зовнішній оптимізації.

Розробка і створення інтернет-магазину є складним процесом і гнучким додатком у нашому виконанні, який відповідає найвибагливішим вимогам. Після закінчення всіх робіт ви отримаєте добре індексований, адаптивний інтернет-магазин з Ajax-фільтрами (вибірка товарів без перезавантаження сторінок). Цим онлайн-продуктом ви зможете керувати самостійно, без допомоги веб-програмістів.

Переваги та недоліки інтернет-магазинів

Що являє собою інтернет-магазин під ключ?

Коротенько – це спеціальне програмне забезпечення, розроблене для того, щоб за допомогою вебсайту керувати покупками і продажами певних товарів у режимі онлайн. Як і кожне створення сайту такий магазин починають розробляти відштовхуючись від базової стркутури. Пізніше програмують необхідні модулі, добавляють функціонал і вкінці унікальний контент.

Переваги інтернет-магазину

  • Товар може і не лежати на складі, а зберігатися у постачальників, з якими укладено договори. Щоправда, постачальники мають бути серйозними і доставляти товар точно в обумовлені терміни.
  • Немає необхідності утримувати або орендувати торгові приміщення. Інтернет-магазини дають змогу істотно заощадити на вітринах, продавцях тощо. А ось що стосується якісного дизайну сайту інтернет-магазину, то економити на ньому не рекомендується.
  • Свобода пересувань продавця. Тобто з огляду на те, що магазин віртуальний, ним можна керувати практично з будь-якого місця, де є доступ до мережі інтернет.
  • Інтернет-магазин дасть змогу розширити географію продажів. У певному плані, навіть жителі інших країн можуть скористатися послугами такого магазину.
  • Інтернет-магазин під ключ не потребує охорони, касирів та інших працівників. Якщо магазин не надто великий, то з його роботою може цілком впоратися і 1-2 людини. Але тут треба знати, що якщо у віртуальному магазині продаватиметься багато товарів, то й робота з їхньої реалізації має бути дуже продуманою.
  • Інтернет-магазин дасть змогу самостійно розпоряджатися своїм робочим часом. І на обслуговування його можна витрачати стільки часу, скільки було заплановано.

Недоліки інтернет-магазину

  • Дуже небезпечними можуть бути хакерські атаки. Вони можуть “відвести” клієнтську базу, що призведе до великих неприємностей.
  • Можуть мати місце помилки в ПЗ сайту магазину. Велика кількість серйозних помилок призведе до того, що магазин просто почне некоректно працювати, а то й узагалі перестане функціонувати.
  • Не завжди покупці можуть оцінити якість товару в таких магазинах. Тому й ставляться до покупок у них з деякою часткою настороженості.
  • Клієнти непостійні. Одні з них приходять, а інші йдуть. Але загалом, такий рух спостерігається постійно. Звичайно, за тієї умови, що інтернет-магазин працюватиме коректно, а товари, що продаються в ньому, будуть якісними.
Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *