Сучасні твердопаливні котли тривалого горіння

Твердопаливні котли тривалого горіння
Твердопаливні котли тривалого горіння.

Тепло – це основа існування всього живого на землі. Природне тепло дається нам через сонце. Воно велике й гаряче, його промені доносяться до нас через космос. Але разом із природним носієм тепла існують джерела штучного тепла. Людство придумало безліч технологій, які пропонують альтернативне тепло. Прикладом можуть бути котли для обігріву приміщення. Такі засоби обігріву вельми корисні та необхідні. Адже завдяки їм людина має можливість маніпулювати температурою навколишнього середовища. Це особливо важливо для територій, на яких бувають холодні пори року.

Отже, котли – це спеціалізовані конструкції у вигляді посудин різної зовнішньої конфігурації, в яких знаходиться носій тепла (або через який пропускається цей носій). Субстанцією носія переважно бувають: вода, пара та дрова.

Нині ринок України переповнений різноманітними видами котлів за функціонуванням і призначенням. Кожен виробник має свої особливості та переваги. Але найбільшої популярності впевнено набувають котли компанії “Буран”. Вони своєю чергою поділяються на деревні та твердопаливні універсальні. Різниця між ними досить значна. Перші розраховані тільки на використання в якості паливного матеріалу – дров і брикету. Універсальні котли мають ширший список матеріалу для горіння і включають в себе ще системи електрообігріву. Котел буран однозначно стає лідером на світовому ринку за своїми характеристиками.

Для звичайної середньостатистичної людини особливо приваблива ціна та економія у використанні. Уявіть собі котел побудований таким чином, що однієї закладки дров вистачить на 30 годин обігріву будинку. Це справжня фантастика. Один раз закинув дрова і грієшся понад добу.

Ще однією сучасною перевагою і новинкою є продумана протипожежна система безпеки. Котли Буран не мають днища у звичайному розумінні цього слова. Його дно монтується із залізобетонної подушки у вигляді надутого кола, або квадрата.

Всі відомі будівельні компанії давно перейшли на вище згадані котли і рекомендують їх своїм клієнтам. Тож вибір завжди за вами. Ми навели лише найосновніші позитивні характеристики цих чудових виробів. Більш детальну інформацію читайте на сайті termoplus.com.ua.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *