П’ятниця , 24 Травня 2024

Чи можна за допомогою трейдингу на Форекс заробити гроші для купівлі нерухомості

Можно ли с помощью трейдинга на Форекс заработать деньги для покупки недвижимости

Багато людей хочуть придбати собі нове житло, збільшивши власну житлову площу. Однак купівля нової нерухомості завжди обходиться в значну суму грошей, а в деяких випадках непідйомну. Звичайна робота в більшості випадків не здатна приносити серйозні доходи. А крокувати кар’єрними сходами часом буває занадто важкою витівкою. На допомогу до таких людей приходить інвестування, яке в довгостроковій перспективі здатне забезпечити людину всіма зручностями і бажаннями. Проблема вкладів полягає в складності цього роду діяльності. Також інвестування вимагає від інвестора великої суми грошей для старту.

Які напрямки в інвестуванні існують?

Торкнемося тільки кількох із них, оскільки напрямів у цьому ремеслі існує багато. Перше, що спадає на думку – банківські вклади. Однак вони не здатні приносити істотний дохід. Відсоткові ставки, пропоновані банками, занадто маленькі. Основне призначення таких інвестицій полягає в заощадженні грошей від інфляції.

Для серйозного заробітку фондовий ринок підходить як ніщо інше. Акції Starbucks за останні півроку зросли приблизно на 80%, що є величезним показником для інвестицій. Однак подібний тренд могли спрогнозувати тільки професійні інвестори. Фондовий ринок складний для новачків і вимагає величезного багажу знань і навичок. Наприклад, Бреттон вудська валютна система не принесла інвесторам практично нічого за цілий рік.

Інвестувати в нерухомість можна тільки за наявності великої суми грошей. Хорошим бонусом тут є наявність певних знань про цей інструмент. Вкладати у звичайну міську квартиру з метою здачі її в оренду – не найвдаліше рішення. Набагато краще вкласти гроші в курортну нерухомість для туристів.

Про трейдинг на Форекс

Ефективний метод заробітку додаткових грошових коштів – це торгівля на валютному ринку. Ця діяльність не вимагає від людини великих знань і великої суми грошей для старту. А навчання безкоштовно пропонує більшість сучасних брокерських компаній.

До вибору форекс-брокера варто підійти з великою відповідальністю. Частенько трейдери-початківці нариваються на шахрайські організації, які здатні надовго загнати людину в борги. А оскільки реєструються такі компанії в офшорах, повернути свої гроші практично неможливо.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *