Сучасне бюро перекладів і професійний технічний переклад

бюро переводов
buro perevod

Київський регіональний центр професійного транслейтингу впродовж 16 років надає тільки кваліфіковані та тільки оперативні й грамотні письмові й усні професійні переклади своїм численним вітчизняним і зарубіжним клієнтам, які останнім часом мають гостру потребу в різних видах кваліфікованого перекладу.

В своїй щоденній роботі регіональне бюро перекладів ось тут інженерно-технічних, економічних, ділових, медичних, історичних, спортивних та інших матеріалів, які в сучасному світі широко застосовуються в багатьох сферах людської діяльності.

До цього необхідно додати, що адміністративно-технічний персонал спеціалізованої агенції професійного перекладу на сьогоднішній день надає послуги в наступних тематичних категоріях: інформаційні та мережеві технології, виробництво сучасних будівельних і покрівельних матеріалів, автоматизовані системи управління технологічним процесом, виробництво лакофарбових виробів, літакобудування, залізничний, морський, річковий, автомобільний і повітряний транспорт, виробництво безалкогольних напоїв, атомна та авіабудування, виробництво безалкогольних напоїв, атомна та авіаперекладацька галузь.

Зазвичай до нашого регіонального бюро перекладів найчастіше звертаються юридичні та приватні особи, яким на постійній основі потрібен оперативний і професійний письмовий технічний переклад profpereklad.ua різноманітних матеріалів: технічних описів, відомчих і галузевих правил, нормативних інструкцій та інструкцій користувача, інженерно-технічних описів, звітів за результатами планового виконання налагоджувальних і режимних випробувань складного тестового технологічного устаткування, наочних агітацій, плакатів із безпечних методів роботи та інструкції для користувачів, а також інструкції для користувачів.

Ми, всі співробітники бюро перекладів “ПрофПереклад”, відповідально заявляємо, що з великою увагою поставимося до будь-якого вашого замовлення, незалежно від обсягу замовлення або напряму тематики.

Також готові відповісти на всі ваші запитання за телефоном +38 (044) 22-999-02!

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *