Понеділок , 15 Липня 2024

Принтери УФ-друку для зовнішньої реклами

Принтеры УФ-печати
printer big

Перелік УФ-принтерів обмежується чотирма пристроями: планшетний, рулонний, гібридний, сувенірний. Кожен із них використовується залежно від конкретної ситуації, про що далі й піде мова.

Планшетний

Застосовується для нанесення зображень на листові матеріали. Малюнок міцно прикріплюється до основи завдяки вакуумному режиму. Якщо обробляються такі міцні матеріали, як скло, то активується режим зворотного вакууму, який сприяє комфортному переміщенню листа. Такому типу пристроїв замовники віддають перевагу через високу точність позиціонування малюнка. Також технологія дає змогу створювати рельєфні зображення, що актуально за необхідності імітації вітража.

Планшетний принтер здатний обробляти такі матеріали:

 • дзеркало;
 • стекло;
 • пластик;
 • деревина;
 • керамічна плитка;
 • стінові панелі.

Рулонний

Спеціалізується на обробці тонких матеріалів, які загорнуті в рулон. Сьогодні процес друку виконується швидко, оскільки світовим інженерам вдалося створити систему, яка подає матеріал у потрібну точку. Щоб уникнути деформацій матеріалу, УФ-принтери забезпечують гладкість і рівномірність переходу в зону друку. Для обробки може використовуватися:

 • вінілова плівка;
 • папір і шпалери;
 • полотно;
 • жалюзі;
 • натяжна стеля;
 • інші крихкі матеріали.

Гібридний

Цей пристрій є технологічною сумішшю планшетного та рулонного принтера, оскільки здатен виконувати їхні функції. Попри універсальність конструкції, існує кілька обмежень. Наприклад, обладнання легко обробить оргскло, пінокартон або гофропластик, але з його допомогою неможливо нанести зображення на такі слизькі матеріали як скло та кераміка. Неефективно використовувати гібридний принтер і при обробці щільних поверхонь (товста деревина, метал). Пристрій спеціалізується на нанесенні зображень на матеріали, які є домінуючими в зовнішній рекламі. Замовити УФ друк за допомогою гібридного принтера.

Сувенірні

Висновок з приводу їхнього призначення можна зробити з назви. У маркетингу просування товарів і послуг за допомогою ручок, футболок, брелків та інших виробів давно вже зайняло нішу. Загалом, технологія передбачає нанесення зображень на циліндричні, рулонні та листові поверхні. Особливість цього принтера полягає в тому, що він може друкувати білими фарбами – це дуже важливо при обробці темних поверхонь. Нанесений малюнок захищається від зовнішнього впливу за допомогою лаку. Оскільки друк здійснюється швидко, виконавці щодня обробляють велику кількість замовлень. Особливо красиво виглядає надруковане зображення ікри червоного кольору. Висока швидкість нанесення малюнка позитивно позначається на ціновій політиці послуги.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *