П’ятниця , 24 Травня 2024

Теплові насоси ALTAL для дому

Тепловий насос
Тепловий насос для будинку.

Теплові насоси є незамінним джерелом опалення та водопостачання вашого будинку, а також кондиціонування приміщення. Найголовніша відмінність насосів для систем опалення від інших генераторів тепла полягає в тому, що близько 80 % енергії виробляється прямо з навколишнього середовища. Це безсумнівно є плюсом, оскільки допоможе зробити довгостроковий внесок у збереження живої природи. Цей насос черпає енергію прямо з сонячної енергії, що дає змогу не задіювати пристосування, які забруднюють наше з вами середовище.

Що найважливіше, віддаючи перевагу тепловому насосу, ви віддаєте перевагу зручності та комфорту. Ви назавжди попрощаєтеся з дизельним паливом у радіусі свого будинку і більше ніколи не турбуєтеся про його наявність. Неприємні, великих обсягів відходи більше не виходитимуть через вашу димову трубу. Про їдкий запах палива ви теж навік забудете. Ціни на такий товар сприятливо позначаться на вашому бюджеті та допоможуть зберегти його надалі.

Чому саме ми?

Вашій увазі пропонуються геотермальні та повітряні теплові насоси для дому від української компанії ALTAL. Вони працюють за допомогою безпечних для людського організму фреонів. Такі насоси допоможуть вам зменшити викид промислових відходів у нашу атмосферу, підвищать вибухо- та пожежобезпечність, а також відв’яжуть вас від так званої газової політики держави (ви придбаєте індивідуальну централізовану котельню). Вам справді не знадобиться згода від контролюючих органів.

Насоси мають діючу гарантію до 10 років і прослужать вам довго і якісно (термін експлуатації до 25 років). Такі генератори мають високий рівень шумоізоляції та вібростійкості, тому абсолютно не завадять вам займатися своїми домашніми справами. Ба більше, цей насос має високу потужність незалежно від розмірів приміщення, де він працює.

Подбавши про економію вашого часу, на нашому сайті доступна можливість попереднього замовлення теплового насоса і додаткового обладнання до нього. Доставка – не більше кількох днів по всіх містах України.

Ціни на такий насос залежать від того, який саме вам потрібен, але загалом вартість варіюється від 4 до 16 тисяч грн (за потужності від 8,5 кВт до 50 кВт). Наш товар є оптимальнішим варіантом, бо купуючи його в нас, а не на ринку, ви купите не кота в мішку, а якісний товар.

Будучи впевненим у надійності агрегату, ви зможете спокійно спати в теплому будинку взимку та дихати освіжаючим повітрям влітку.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *