Сонячні батареї оживили дах музею

Солнечные батареи
batarei sonce

Другим у світі за використанням альтернативних джерел енергії став королівський музей імені Альберта. Високі технології невпинно заселяють найнесподіваніші куточки світу, оживляючи їх і даруючи нове життя.

Королівський музей імені Альберта обзаведеться власними сонячними батареями

В одній з будівель королівського музею 21 липня 2015 року встановили сонячні батареї, що виглядало досить символічно. Доглядачі експонатів стверджують, що зустріч двадцять першого століття з попередніми поколіннями відбулася доволі успішно і не без користі для обох сторін. Дивно, але консерватори не були проти такого нововведення, виступивши з певною підтримкою та симпатією до фотоелектронних систем.
Експерти встановили рівно 91 сонячну панель на даху будівлі, які надала компанія “SunGift Solar”. Грошові кошти надійшли на її рахунок з відкритого фонду “Royal Albert Memorial Museum”. Міська рада зайняла в цьому двосторонньому договорі нейтральний бік, не виступаючи проти, але й не виділяючи кошти, з такою собі схвальною посмішкою на обличчі.
Метою проекту стали досить горезвісні завдання:

  • Зниження електричної залежності від централізованих мереж;
  • Зменшення витрат на електроенергію;
  • Перехід на енергозберігаючі технології.

Наступним кроком назустріч альтернативній енергетиці стане встановлення фотоелементів: на офісах мерії в Oakwood House, у міському парку та на кількох парковках. Провідний представник постачальників сонячних панелей Оллі Пірсон з радістю зазначає, що в довгостроковій перспективі сонячні батареї набагато ефективніші за своїх вуглеводневих прабатьків, а викиди вуглекислого газу стануть істотно скорочуватися. Незважаючи на деякі фінансові труднощі сьогоднішніх реалій, Оллі Пірсон закликає людей шукати шляхи оптимального переходу на альтернативну енергетику. Але незважаючи на всі обмеження грошового характеру і малого простору на даху музею, завдання були виконані в повному обсязі.

Вигідне перетворення напруги: сонячні батареї

Для підвищеної продуктивності СЕС компанія “SunGift Solar” встановила багатоблоковий перетворювач напруги тут, програмований під весь спектр наявних у музеї електричних пристроїв, починаючи від світильників і закінчуючи складними комбінаціями сигналізаційних маячків. На другому місці за електрозабезпеченням стояла пожежна сигналізація, але з нею проблем виникло набагато менше.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *