Понеділок , 27 Травня 2024

СМАС ліфтинг Альтера в Києві – безопераційне омолодження шкіри

смас лифтинг

Є така комп’ютерна програма, коли береться фото молодої людини і після цифрової обробки представляється її ж портрет через 30 років. Важко без жаху витримати це видовище, особливо жінкам. Дуже не хочеться старіти, втрачати пружність шкіри, страждати від брилів і відтягнутих повік, другого підборіддя і обплилого овалу обличчя.

Кожен хотів би продовжити молодість. Дивлячись на зірок естради, театру і кіно, ми розуміємо, що мати прекрасний вигляд їм допомагають періодичні підтяжки обличчя. Простому смертному такі операції просто не потягнути.

Але вихід є! З’явилася можливість виконати СМАС ліфтинг Альтера Київ за американською технологією, за допомогою якого шкіра підтягнеться, стане більш пружною, а зморшки розгладяться.

В чому суть процедури СМАС ліфтинг

СМАС ліфтинг – це підтяжка обличчя під дією ультразвуку. Процедура нескладна, а ефект подібний до хірургічного втручання. Апарат Альтера працює таким чином.

Апарат виробляє ультразвукові хвилі, що подаються імпульсами. Довжина хвилі – від 5 до 26 мм.

Ці імпульси спрямовані в область епідермісу обличчя.

Вони розігрівають шкіру, внаслідок чого скорочуються спіралі колагену.

Запускається процес регенерації декількох рівнів епідермісу, зокрема глибинних шарів тканини.

СМАС (Superficial Muscular Aponeurotic System) ліфтинг так називається, оскільки впливає на глибокі тканини – м’язово-аневротичний шар.

За допомогою СМАС ліфтингу можна здійснювати підтяжку не тільки обличчя, а й живота, ніг і рук.

Для успішного омолодження достатньо всього однієї процедури. Ефект з’являється майже одразу, але найяскравіше чітко помітний через три місяці. Результати процедури утримуються протягом довгого часу (близько двох років).

Коли пора йти на СМАС ліфтинг

Не потрібно чекати, поки процес старіння стане занадто явним. Косметологи рекомендують СМАС ліфтинг на апараті Альтера:

  • тим, кому ще не виповнилося 35, замість “уколів краси” для продовження молодості обличчя і тіла;
  • тим, кому від 35 до 55, щоб позбутися ознак старіння.

Якщо ж ви затягнули похід на процедуру СМАС ліфтинг і вам уже виповнилося 60, то доведеться вдатися до інших методів омолодження.

СМАС ліфтинг Альтера – це диво

В це важко повірити, але це так. Всього одна процедура СММАС ліфтингу на апараті Альтера призведе до блискучого результату:

  • розгладяться мімічні зморшки;
  • підтягнеться овал обличчя;
  • значно скоротяться брилі;
  • активізуються колагени;
  • шкіра матиме гладкий і здоровий вигляд.

Здійснити доступну підтяжку обличчя без хірургічного втручання стало можливим. Запишіться на процедуру СМАС ліфтинг і ви одразу відчуєте себе молодою та красивою.

СМАС ліфтинг може бути чудовим подарунком для вашої знайомої подруги. Майже в кожному салоні продаються подарункові сертифікати. Або вибрати одну із ідей яка заходиться у статті що подарувати найкращій подрузі на День народження. Подарунок який дарує красу та здоров’я самий цінний.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *