Різниця між контактором та пускачем

raznica mezhdu kontaktorom i puskatelem
raznica mezhdu kontaktorom i puskatelem

Магазин електроніки “Пан Електро” пропонує великий асортимент контакторів і пускачів, придбати які можна за ціною виробника. На все обладнання надається гарантія. У каталозі представлені товари як вітчизняного, так і західного виробництва.

Контактор – що це?

Контактор виконаний у формі блоку, який відіграє роль виконавчого електричного механізму. У внутрішній частині блоку розміщені контактні групи швидкої дії. Апарат використовується як автономний прилад і як конструкційна частина техніки, призначеної для захисту та управління об’єктом. Замикання і розмикання ланцюга здійснюється завдяки електромагнітним приводам, що приводять у дію механізм виконавчого призначення. Якщо релейна система розмикає і замикає контакти лише в одному місці, то контактор здатний роз’єднувати ланцюг у різних вузлах одночасно.

Магнітний пускач

Магнітним пускачем називається апарат прилад, призначений для комутації високих навантажень (модернізована версія контактора). Техніка відповідає за запуск, реверсування струмом і зупинку роботи асинхронного приводу на три фази. Апарат також використовується в системах зі здійснення дистанційного керування об’єктів, підключених до електроживлення. Є можливість укомплектовувати магнітні пускачі додатковими вузлами. Йдеться про теплове реле, допоміжні контактні групи, автомати для запуску роботи електричних моторів.

Основні відмінності

Існують такі відмінні риси між контактором і пускачем:

  • габарити. Контактор має значні габарити тоді, як магнітний пускач славиться своїми компактними розмірами й ергономічним дизайном;
  • вага. Великі за розміром контактори важать більше за компактні пускачі;
  • особливості конструкції;
  • ступінь захисту обладнання. Пускачі захищені пластиковим корпусом, що дає змогу їх експлуатувати не тільки в закритих приміщеннях, а й на вулиці – їм не страшні атмосферні опади. Контактори встановлюються строго всередині приміщення;
  • цільове призначення. Якщо контактор у змозі комутувати будь-які ланцюги, то пускачі відповідають за пуск і вимкнення трифазних електричних приводів, що працюють на змінному струмі.

На все обладнання, представлене в магазині, надається гарантія, терміни якої залежать від виробника.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *