Купівля залізничних квитків у Києві онлайн

Купівля залізничних квитків
Купівля залізничних квитків.

Як вибрати і купити квитки на поїзд? Що робити, якщо всі місця вже розкуплені, а виїхати необхідно? Пільги та додаткові послуги в поїздах української залізниці.

Поїздки Україною на поїзді

Поїздки залізничним транспортом уже довгий час лідирують за співвідношенням ціна-якість. Тому багато хто для своїх переміщень на відпочинок або у справах продовжує обирати саме залізницю.

Визначившись із датою поїздки, необхідно купити квиток на поїзд. Спочатку варто вивчити наявні залізничні квитки онлайн. Це допоможе спланувати бюджет поїздки. Необхідно пам’ятати, що діти 6-14 років можуть подорожувати зі знижкою 25% від вартості “дорослого” квитка. Також пільгові квитки належать студентам денної форми навчання. Якщо всі умови дотримано, вам залишається тільки купити залізничні квитки онлайн. Для цього потрібно вибрати тип квитка (повний або пільговий), вказати прізвище, ім’я пасажира і можна переходити до оплати. Іноді електронний квиток потрібно роздрукувати, це додатково вказується на сайті. Часто достатньо показати провіднику QR-код, який він зчитає спеціальним пристроєм.

В даний час замовити квиток на поїзд можна за 30 днів до дати відправлення. Пам’ятайте, що квитки надходять у продаж поступово. Моніторити нові місця слід щодня. На щастя, купити квиток на поїзд онлайн можна навіть вночі.

Як бути, якщо всі місця додано в продаж, квитки не знайдено, а поїздка має відбутися? Кілька лайфхаків від досвідчених мандрівників:

  • спробуйте змінити дату. Немає місць на вечірній фірмовий, але можуть бути на нічний поїзд. Це вже наступна доба, але різниця в часі відправлення всього кілька годин;
  • відстежуйте квитки не тільки з пункту А в пункт Б, а й з попередньої станції, або на наступну, за необхідною вам;
  • розгляньте варіанти з пересадками. Між великими містами є великі стикувальні вузли, де можлива пересадка. Навіть у межах одного поїзда можуть виявитися відповідні варіанти, доведеться просто пересісти в інший вагон;
  • стежте за бронею. Існують варіанти “за добу”, “після відправлення з початкової станції”. Бронь знімають і можна встигнути купити квиток на поїзд;

В поїздах української залізниці пасажири традиційно можуть попити чаю в дорозі. Нововведення дають змогу купити напій, купуючи залізничні квитки онлайн. Можна не чекати провідника, а скористатися окропом безкоштовно.

Сайт для купівлі залізничних квитків в Києві https://booking.uz.gov.ua

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *