П’ятниця , 14 Червня 2024

Будь-які цілі реальні з курсами англійської від Next Level

курсы английского

Сьогодні знання англійської – це запорука професійного та особистого успіху. Англійська потрібна як для тих, хто бажає емігрувати та побудувати кар’єру за кордоном, так і для тих, хто прагне реалізувати себе в рідних пенатах. Сьогодні разом із професійною школою Next Level у Києві поговоримо про те, що дає успішне опанування іноземної нашому сучаснику.

Які проблеми дають змогу вирішити курси англійської

У всьому світі англійською володіє близько 1,5 млрд. осіб. І дещо менше – близько 1 млрд. – займаються її вивченням. Кількість випускників, які успішно опанували англійську в стінах школи Next Level, перевищує 1000 осіб. З курсами та пропозиціями Next Level читач має можливість ознайомитися на сторінці. У чому полягає причина такої високої затребуваності англійської? Серед тих проблем, які вирішуються за допомогою її вивчення, виступають:

 • Побудова кар’єри. Є різні напрямки професійної англійської, яка потрібна в роботі менеджерів, педагогів, стюардес, моряків, секретарів. Курси допоможуть підготуватися до складання іспитів IETS/TOEFL або до співбесіди. За допомогою вивчення спеціалізованого курсу шанси отримати бажане працевлаштування зростають на порядок.
 • Можливість здобуття освіти за кордоном. Деякі виші – наприклад, у США, Голландії – надають найуспішнішим студентам безкоштовне навчання. Зрозуміло, для цього потрібне знання англійської мови.
 • Подорожі. Знання англійської мови дозволить почуватися набагато вільніше за кордоном. Можна не залежати від перекладача і відвідувати визначні пам’ятки на свій розсуд.
 • Можливість створення нових знайомств. Знаючи англійську, можна знайти нових друзів за кордоном, або навіть відшукати кохання.
 • Доступ до інформації. Нині весь світ розмовляє англійською. Тому доцільно шукати інформацію на Youtube, на різноманітних блогах та сайтах саме мовою оригіналу.

Чому самонавчання не замінить курси

Одна з головних причин полягає в тому, що курси створюють дисциплінуючу атмосферу. Навчаючись самостійно, можна пропустити день-другий, дати собі поблажку. Якщо ж ідеться про курси, то зазвичай їх відвідують більш регулярно, а системність у справі вивчення іноземної – на вагу золота.

Вибрати навчальну програму самостійно теж досить складно. На курсах же вона продумана і випробувана викладачами заздалегідь безліч разів, що робить навчання більш ефективним. А також під час відвідування курсів студент отримує зворотний зв’язок від викладача. З боку професійного погляду проблемні місця завжди помітніші, і кваліфікований викладач завжди донесе інформацію в коректній формі – а це слугує хорошою профілактикою виникнення мовного бар’єру.

Що вивчається на курсах

В школі Next Level на заняттях наголос робиться на розвиток основоположних навичок:

 • Говоріння. Студент приступає до розмовної практики вже з першого заняття.
 • Вивчення граматики. Вона стане важливим інструментом у вашому використанні англійської, а не фактором, що ускладнює розуміння.
 • Формування стійких навичок аудіювання, розуміння живого розмовного мовлення.
 • Розвиток письмових навичок.
 • Постановка правильної вимови.
 • Уроки для дітей з урахуванням особистісних характеристик.

Викладачі Next Level працюють для того, щоб сформувати всі ці навички у кожного учня. Саме це і є запорукою успіху для тих, хто вчить англійську разом із нами.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *