П’ятниця , 24 Травня 2024

Переваги дерев’яного будинку

Дома из клееного бруса
dom brus

Будівництво дерев’яних будинків

Приватний будинок – це мрія багатьох. Адже свій власний особняк дає змогу жити так, як хочеться, без надокучливих сусідів, без того, щоб підніматися сходами в багатоповерховому будинку. Щоб побудувати гарний дерев’яний будинок, то потрібно відшукати надійну компанію за типом.

Чому саме дерев’яний будинок?

Який матеріал найчастіше вибирають для будівництва приватного будинку? Варіантів безліч, але зараз розглянемо матеріал з дерева. Але якими перевагами володіють подібні будинки? Наскільки це вигідно?

Треба сказати, що дерев’яний матеріал є воістину унікальним, споруда стає не тільки престижною на вигляд, дорогою, а й здатна наповнювати внутрішнє приміщення теплотою, затишком. Якщо подивитися на будинки, виконані компанією Авантаж, то відразу видно, що будова відрізняється комфортом. Крім того, позитивним моментом є ще й те, що це економічно вигідно, а ще зручно в плані експлуатації.

Звісно, недоліки теж є, але якщо взяти поруч будову з цегли та бетону, то вони не надто значні. Але давайте розглянемо все по порядку.

Переваги дерев’яного будинку

Говорячи про “плюси” дерев’яного будинку, то потрібно відзначити такі:

  • Відмінне пропускання повітря. Дерево здатне забезпечити високу повітропровідність, і це підтримує баланс кисню, забезпечує потрібну вологість всередині кімнати.
  • Теплопровідність на низькому рівні. Адже стіни, складені з колод, здатні накопичити тепло, правильно розподілити його, цим самим зігріти все навколо.
  • Екологічна чистота. Це неймовірно важлива перевага дерев’яних будинків. Насамперед, це дуже добре впливає на загальний стан власника.
  • Служать довго, тому що мають натуральні властивості разом з обробкою. І це дає можливість прослужити більше ніж сто років, що просто колосальний термін для людини.
  • Має дуже гарний вигляд, тому що дерево саме по собі стильне і не потребує будь-якого оздоблення.
  • Матеріал легкий, що дасть змогу будувати на м’яких ґрунтах.
  • Є чудова можливість зібрати та розібрати конструкцію, адже споруда це дозволяє.
  • Колір самої деревини дуже красивий і теплий. Про це часто говорять психологи, що відтінок дерева відмінно впливає на людський стан, може зняти втому, налаштувати на відпочинок.

Деякі “мінуси” дерев’яних будинків

Потрібно зазначити і про невеликі недоліки:

  • Споруди з дерева вимагають довгого вибудовування, яке може тривати до трьох років.
  • Матеріал сам по собі небезпечний у плані пожежі, щоправда, для цього є спеціальні антисептики.

Якщо ви вирішили побудувати такий будинок, найкраще звертатися до спеціальних фірм, які знають свою справу. Краще скористатися рекомендаціями тих, хто вже не перший рік на ринку і має необхідний досвід. Наприклад, відмінною компанією, яка створює дерев’яні будинки, є Авантаж.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *