Як побудувати точну копію Овального кабінету

Овальный кабинет
Овальный кабинет фото

Овальний кабінет, розташований у Західному Крилі Білого дому, місце, де президент Сполучених Штатів не тільки виконує свою роботу, а й затверджує законопроєкти, які змінюють курс історії. Ви, можливо, бачили відому кімнату, що копіюється в президентській бібліотеці або музеї, але якщо Ви маєте фонди і простір у Вашому домі, щоб побудувати Ваш власний Овальний кабінет, чому б не йти вперед і не робите так? Ця стаття покаже Вам як.

Перш за все, визначте, чи є у Вас достатньо простору і відповідні фінансові можливості, щоб побудувати це маленьке доповнення до Вашого будинку. Зв’яжіться з асоціацією свого місцевого домовласника і дізнайтеся те, що Ви повинні зробити для отримання дозволу на будівництво. Витрати проекту коштуватимуть Вам, принаймні, кількох десятків тисяч доларів, щоб закінчити, якщо не більше, залежно від того, на скільки, Ви хочете, щоб точна копія була близька до оригіналу. Якщо Ви отримали дозвіл побудувати і маєте відповідний простір і фонди, найміть підрядника, щоб почати будувати стіни і дах. Очевидно, це має бути овальної форми, але не надто круглим або великим. Якщо у Вас є час і експертні знання, Ви можете зробити будівництво самі, щоб заощадити гроші. Як тільки головна овальна будівля побудована, почніть, встановивши три великих, довгих вікна в центрі передньої стіни та менше вікно того ж самого стилю відступивши кілька метрів ліворуч. Встановіть двері, які ведуть  з Овального кабінету. Ви потребуєте одних дверей, щоб отримати доступ до Вашої точної копії.

Побудуйте великий білий мармуровий камін у задній стіні кімнати. Переконайтеся, що це належним чином провітрено. Майте дві книжкові шафи, вони повинні містити тільки три полиці і мати розроблений альков над ними. Зробіть, щоб підрядник вирізав медальйон президентської печатки в центр стелі, оточеного маленькими зірками, і щоб електрик встановив вбудоване освітлення навколо цього. Намалюйте кімнату і стелю вершкового коричневого кольору. У той час як точний колір фарби Овального кабінету, ймовірно, важко точно знайти, є деякі типи дуже схожі на оригінал. Роздрукуйте деякі фотографії Овального кабінету, відвідайте господарський магазин і попросіть у співробітника допомоги в підборі фарби. Якщо Ви це вже не зробили, найміть електрика, щоб встановити світильники. Тепер Ви будете в змозі почати прикрашати.

Купіть всі меблі, витвір мистецтва та інші пункти, Ви повинні будете прикрасити свій домашній Овальний кабінет. Вони включають відтворення президентських портретів, ламп, книг, стільців без підлокітників, журнальних столиків, диванів, і звісно,  великий стіл. Ви можете купити диван оббитий шкірою. Розставте меблі, посилаючись на фотографії Овального кабінету.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *