П’ятниця , 24 Травня 2024

Купівля квартири в ЖК Onehouse

Купівля квартири в ЖК
zhk ok

Чи хотілося вам жити в затишній і комфортній квартирі в столиці України? Напевно у більшості людей такі думки виникали. Кожному хочеться одночасно перебувати в центрі подій і жити в престижному житлі. Але іноді люди відмовляються від мрії. Зупиняються на півдорозі. І в першу чергу всьому виною матеріальний стан. Але на щастя існує забудовник київміськбуд жк оnehouse, який дуже лояльно ставитися до своїх клієнтів і пропонує різні програми для придбання квартири.

Дуже важливо, що це ЖК має всі необхідні дозвільні документи та довідки для проведення будівельних робіт. Можна зайти на сайт і подивитися уважно всю документацію. Покупець отримує гарантію, що його не кинуть на гроші і він отримає обіцяну житлову площу. Продаж квартир у новобудовах жк оnehouse розпочався з місяця лютого поточного року. Сам проект житлового комплексу буде завершено до кінця серпня. Багатоповерховий будинок містить квартири площею від однієї кімнати до чотирьох. Кількість поверхів 16.

Що входить до комплексу Onehouse

Проектувальники і будівельники орієнтувалися насамперед на європейські та американські стандарти будівництва та умов життя. Стояло головне завдання – зробити житло для людей сучасним і доступним за ціною.

Кожен покупець квартири отримує у своє розпорядження такі складові комплексу:

  • гарний дизайн території;
  • систему автоматичного поливу;
  • дизайнерський дитячий майданчик;
  • місце для прогулянок;
  • приміщення під магазини та кафе.

Автори проєкту продумали все до дрібниць. Коли дивишся на сайті забудовника фотографії готового комплексу, то приходиш у захват. Хочеться все продати і купити житло саме в Onehouse.

Трохи про компанію

Як то кажуть, нічого не з’являється само собою. Завжди за красивими творами мистецтва стоять унікальні особистості. Так ось організатором грандіозного проекту є Володимир Савочка. Головними цінностями компанії є три постулати: повністю віддавати всі сили для клієнтів, відповідати за слова і реалізовувати першокласний сервіс.

Аналізуючи фотографії та відео процесу будівництва можна сказати, що команда компанії успішно втілює в життя корпоративні принципи. Зарплата робітники виплачується вчасно. І тому кожен співробітник виконує роботу на совість. Як результат виходить якісний будинок на багато років. І перші покупці квартир залишають тільки позитивні відгуки.

Надумаєте купувати сучасне житло для себе, або дітей обов’язково звертайтеся в Onehouse!

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *