Круглий ортопедичний матрац – особливості і тонкощі вибору

Круглий ортопедичний матрац
krugliy ortopedichniy matrac

Округлий дизайн ліжка – найкращий вибір для тих, кому важливі питання стилю і креативності в підборі меблів. Оригінальний хід дизайнера миттєво перетворює навіть посередній інтер’єр.

Круглий м’який матрас ортопедичний виступає в якості спального місця, тому вибирати його потрібно строго індивідуально, керуючись параметрами каркаса ліжка і власними побажаннями.

Кругла форма ліжка – це не тільки яскравий елемент дизайну, але і практичний вибір, адже спати на ній значно зручніше, ніж на звичному ложе. Її плюси особливо оцінять ті, хто страждає від незручності, нескінченно змінюючи положення уві сні.

Всупереч часто виникаючим побоюванням, процес придбання постільного комплекту для круглого ліжка сьогодні не завдасть клопоту – асортимент варіантів досить широкий. Можна без проблем підібрати постільну білизну будь-якого дизайну і фактури. Особливо приємним є той факт, що на круглу модель при бажанні можна розмістити навіть звичну білизну прямокутної форми.

Специфіка круглого матраца

Перед тим, як купити матрас мокко matroluxe круглої форми, в обов’язковому порядку потрібно провести точні виміри параметрів каркаса ліжка. Як правило, габарити каркаса і матраца розходяться в показниках не більш, ніж на пару сантиметрів. Врахуйте, що кругла форма каркаса завжди додає йому вартості в порівнянні з традиційним – це пояснюється підвищеною складністю його виготовлення, яке нерідко передбачає ручну роботу.

Нестандартні параметри потрібної вам моделі також автоматично підвищують її вартість приблизно на десять відсотків, так як вимагають додаткової праці в процесі виробництва. Отже, перед придбанням каркаса ліжка уважно вивчіть параметри стандартних моделей круглих матраців – це допоможе вам уникнути непередбачених витрат.

Різновиди круглих матраців

  1. Круглі матраси без пружини – виробляються із застосуванням натуральних матеріалів наповнення (латекс, лайкра, повсть) і синтетики (меморікс і ін.). Особливістю подібних моделей є пряма залежність одержуваної ортопедичної дії від матеріалів наповнення матраца. Наприклад, меморікс (синтетика) славиться здатністю запам’ятовування вигинів тіла і адаптації до них, що значно підвищує рівень комфорту вироби.
  2. Матраси з пружинним блоком – відносяться до бюджетної цінової категорії. Відносно низька ціна на матраци ортопедичні пояснюється незначним ортопедичним результатом і меншою щільністю пружин на квадратний метр.
  3. Матраци на блоці відокремлених пружин. Даний вид є найдорожчим, але на то є причина: такий матрац можна купувати на довгі роки використання. Довговічність пов’язана з підвищеною щільністю пружин на квадратний метр матраца, а також рекордними показниками ортопедичного та терапевтичного результатів, що досягаються за допомогою різниці в висоті пружин, які розташовуються з урахуванням особливостей будови тіла людини. Крім того, завищена ціна пояснюється використанням гіпоалергенних матеріалів при виготовленні чохлів.

Підводячи підсумок всьому вищесказаному, ще раз зазначимо: найбільш важливим призначенням круглого матраца є досягнення комфортного, здорового сну. Забезпечити його здатні безпружинні моделі, а також матраци на блоці незалежних пружин.

Такий матрац може стати чудовим подарунком для дорогої людини. І якщо ви вагаєтесь що подарить мамі на День народження, то круглий ортопедичний матрац буде чудовим вибором.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *