Як обрати кондиціонер з функцією обігріву

кондиционер

Крім охолодження повітря в кімнаті, кондиціонер здатний служити в якості обігрівача. Саме такий прилад називають інверторним кондиціонером або побутовим тепловим насосом. За ціною кондиціонер даного типу в 1,5-2 рази перевищує аналоги, не призначені для постійного обігріву взимку. Але і витрати на опалення така техніка може скоротити на 60%. Такі кондиціонери виготовляють не усі відомі фірми, а справжні лідери у своїй галузі: Mitsubishi Electric, Cooper&Hunter, Gree, Neoclima, LG. Компанія «СКВ» пропонує найкраще обладнання від перевірених виробників за вигідними цінами.

Різновиди обігріву кондиціонером

Для обігріву приміщень можна використовувати два типи кондиціонерів – розглянемо їх детальніше.

Використання спліт-системи

Даний вид обігріву особливо актуальний восени, коли централізоване опалення ще не ввімкнули, а в кімнатах холодно, волого і некомфортно. Крім того, обігрів кондиціонером не лише рятує від холоду, але і коштує набагато дешевше обігрівачів, оскільки спліт-система при однаковому споживанні електроенергії виробляє значно більше тепла. Це відбувається за рахунок того, що енергія витрачається не на нагрів, а на транспортування тепла до кімнати. Повітря зігрівається в зовнішньому блоці і спрямовується компресором по трубопроводу у внутрішній блок, який встановлений у кімнаті. Вентилятор з внутрішнього блоку направляє тепле повітря вниз.

Звикнувши до такого комфорту восени, можна і далі використати такий кондиціонер, до того ж він набагато вигідніший за опалювальні прилади. Звичайний кондиціонер для обігріву взимку використовувати категорично заборонено (обмеження температури – 7 градусів).

Кондиціонер з тепловим насосом

Цей вид кондиціонування може використовуватись на протязі всього року. Головною складовою є тепловий насос, що використовується для зігрівання, охолодження і забезпечення гарячою водою приміщень в північних регіонах. З початку холодної пори року система може опалювати, а в жаркий сезон забезпечувати прохолоду. Виробники пропонують клієнтам користуватися таким обладнанням навіть при пониженні температури до – 25 градусів.

Такі системи можна легко встановити у будь-яких приміщеннях. Перевагою є те, що опалювальний комплекс не вимагає великих витрат при установці. Все дуже просто: зовні приміщення встановлюється зовнішній блок, а внутрішній настінний блок розташовується всередині. Зовнішній комплекс забирає повітря і зігріває, далі за допомогою фреону воно передається до внутрішнього блоку. У свою чергу, внутрішній блок може безпосередньо обігрівати повітря або підключатись до будь-якої системи опалення.

Як обрати кондиціонер з обігрівом

Основні параметри вибору кондиціонеру для обігріву, які забезпечують максимальну ефективність:

  • наявність інверторного компресора. Експлуатація кондиціонера зимою пов’язана з необхідністю функціонування кондиціонера в широкому діапазоні температур, тому повинно бути плавне регулювання продуктивності компресора;
  • можливість роботи на обігрів при зовнішніх температурах – 20 – 25 °С. Наявність даного параметра гарантує, що виробником забезпечені усі необхідні компоненти для роботи кондиціонера зимою: спеціальна конструкція компресора, регулятор оборотів вентилятора зовнішнього блоку, підігрів компресора.

Компанія «СКВ» пропонує купити надійні та функціональні кондиціонери для обігріву квартир та інших приміщень. Не втратьте можливість додатково економити на опалюванні взимку. Зверніться до спеціалістів, які підготують найбільш вигідні пропозиції.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Один коментар
  1. Думаю самий кращий спосіб правильно обрати кондиціонер це звернутись до фахівця в магазині і отримати консультацію.

Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *