П’ятниця , 14 Червня 2024

10 причин купити самогонний апарат Акваградус

самогонний апарат фото
Самогонний апарат фото.

Ера одноманітних алкогольних напоїв з далекого СРСР безповоротно минула. Сьогодні на сімейних застіллях і корпоративах дедалі частіше можна зустріти джин, віскі, коньяк або, зовсім екзотичні, лимончелло, абсент, бехеровку. Смаки змінилися і хочеться спробувати щось інше, але, щоб обов’язково напій був смачним і вранці не боліла голова. Для того, щоб ваші застілля були різноманітними, ваші друзі оцінили ваш бар рекомендуємо готувати алкогольні напої самостійно! Це дуже просто особливо якщо у вас є такий помічник як перегінний самогонний апарат Акваградус

Переваги самогонного обладнання Aquagradus:

 1. як згадувалося вже – БУДЬ-ЯКИЙ алкогольний напій тепер може поповнити ваш бар: залишилося роздобути рецепт та інгредієнти.
 2. ви знаєте що входить до складу ваших напоїв. Ніяких хімікатів і консервантів – тільки натуральний продукт!
 3. економія! Пляшка віскі коштує від 200 грн, пляшка лімончелло – від 400 грн, за наявності домашнього самогонного апарату вам і віскі, і лікер обійдеться в копійки. Тепер сімейне застілля не таке вже й накладне по бюджету!
 4. якість обладнання. Купуючи перегінний апарат – ви отримуєте вірного помічника на довгі роки, а “Акваградус” гарантує, що кожен продукт компанії відповідає заявленій якості!
 5. Для початківців і профі. Ви розкрили ще в собі таланти у створенні алкогольних напоїв, але дуже хочете спробувати? Тоді у компанії Акваградус є спеціально для Вас перегінний апарат для малих об’ємів – до 15 літрів. Для досвідчених “самогонників” також знайдеться апарат на 100 літрів – нічого розмінюватися на дрібниці!
 6. Власне виробництво. Хочеш зробити добре – зроби сам. І компанія Акваградус зробила: самогонне обладнання власного виробництва! Контроль якості кожного виробу здійснюється на всіх етапах виготовлення. Гарантія на продукцію 1 рік.
 7. наявність комплектуючих. Усі витратні матеріали ЗАВЖДИ є в наявності: замовляйте на сайті aquagradus.com і вже протягом кількох днів замовлення буде у вас.
 8. сервісність. Кожен клієнт – унікальний. Такий девіз компанії і його свято дотримуються. Висококласна консультація, компетентна підтримка користувача, допомога в підборі – все це в телефонному режимі або чаті.
 9. Детальний опис товару. При виборі обладнання на сайті, ви можете бути впевнені, що вам прийде саме те, що ви замовили!
 10. Оперативна відправка. Замовлення відправляються максимально швидко, тому вже через 1-2 дні ви зможете випробувати свій новенький домашній перегінний апарат.
Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Один коментар
 1. Владимир

  Самое главное, что самогон – это не магазинная водка на основе спирта. При правильном использовании рецептов самогона можно получать действительно напитки укрепляющие здоровье. В этом и помогает Акваградус.
  Представьте себе, что вы зимой простудились. Как думаете, что лучше пить антибиотики, или выпить стаканчик натурального самогона? Правильно, ответ очевиден.
  Главное все употреблять с умом.

Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *