Чищення килима підручними засобами

Чищення килима фото
Чищення килима фото.

Чищення килима, як ми знаємо, це справа дуже трудомістка. Після закінчення певного часу, прибирання пилососом може бути недостатньо. Отже, необхідно регулярно здійснювати процедури трохи іншого характеру. Загостримо свою увагу на чищенні килима в Києві безпечними засобами: замінимо побутову хімію іншими підручними способами і засобами. Отже, візьмемо, наприклад, звичайну харчову соду, вона чудово виводить всілякі види забруднення і повертає виробу його первісний тон, помітно оновлюючи його. Щоб приготувати необхідний нам інгредієнт, необхідно взяти п’ять літрів підігрітої води і 0.5 склянки харчової соди. Далі наносимо цей розчин пульверизатором і чекаємо в межах півгодини для того, щоб наш розчин прибрав неприємний запах, ввібрав і очистив місця особливого забруднення. Після цього проміжку часу наше покриття необхідно ретельно пропилососити.

Способи чистки килимів

Якщо килим не дуже брудний, то можна вибирати сухий спосіб чищення. Суть цього методу полягає в розсипанні соди по всій поверхні, що прибирається, потім за допомогою сухої ганчірки втираємо все це у волокна. Через півгодини гарненько пропилососимо поверхню. Не гірше за інших долає забруднення звичайнісінька харчова сіль. Для чищення цим способом нам необхідно спершу гарненько вибити цей виріб з усіх боків, бажано на снігу. Після чого вдома на поверхню, що очищається, наносимо дрібну кухонну сіль, потім беремо злегка вологу щітку і гарненько втираємо сіль у ворс килима, і вимітаємо крупинки, що залишилися. Від чищення сіллю ворсинки вашого килима заблищать з новою силою. Є ще один спосіб – чистка господарським милом. Нам знадобляться такі складові: стружка господарського мила, тепла вода і столова ложка скипидару. Розчиняємо столову ложку стружки мила в злегка підігрітому одному літрі води, додаємо вище обумовлену кількість скипидару і розмішуємо. Далі щіткою зі штучним ворсом необхідно нанести розчин на поверхню виробу, чи то килим, чи то килим, чи то палас, і чекаємо кілька хвилин. Потім протираємо поверхню мокрою ганчіркою, ще через кілька хвилин потрібно протерти ту саму поверхню злегка вологою ганчіркою, і на завершення витерти наш виріб сухою ганчіркою. Цей метод легко видалить різні плями і навіть очистить натуральний ворс. Завершальним етапом стане сушка і провітрювання килима на свіжому повітрі.

Ще один екологічний спосіб чистки килима

Існує ще один екологічний, але при цьому дуже незвичайний спосіб, інгредієнтом для цього виду очищення послужить квашена капуста, приготована без оцту. Для цього необхідно добре віджати розсіл і розсипати по поверхні, що очищається, якщо вас лякає запах, то можна її промити. Після чого чистимо поверхню щіткою разом із капустою. Коли капуста стане помітно брудною – збираємо її віником, промиваємо і можна використовувати знову доти, доки капуста не стане чистою. Після цього необхідно дати килиму просохнути і гарненько пропилососити. Килимові вироби, що мають довгий ворс, краще чистити за допомогою нашатирного спирту. Для цього потрібно в п’яти літрах води розвести одну ложку нашатирного спирту, додати кілька ложок звичайного порошку і гарненько розмішати. Приготований розчин наносимо за допомогою м’якої щітки на поверхню ворсу, потім видаляємо його спершу злегка вологою, після чого сухою ганчіркою, і гарненько просушуємо це покриття. Це, звичайно, не хімчистка, зате вашому дорогому виробу абсолютно нічого не загрожує.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *