Чимало мешканців багатоквартирних будинків зіштовхуються з проблемою нестачі тиші вдома. Причому це стосується різних будівель, навіть з гарною звукоізоляцією, і долинають лише найгучніші звуки, вразливим місцем можуть стати вхідні двері в Києві. Саме через них найчастіше чути галас з коридору чи запах диму цигарок. Тому варто перед покупкою завжди звертати увагу наскільки двері перешкоджають проникненню звуку в середину.
Варто замислитись про модернізований дверний блок з покращеною звукоізоляцією, якщо:
- в під’їзді встановлено надзвичайно гучний ліфт, або вам просто пощастило мати житло на нижніх поверхах, де щодня на протязі всього дня дуже шумно;
- у вас чудові сусіди по поверху, але їм ніяк не вдається впоратися із власною гучністю;
- ви бажаєте, щоб ваше життя було дійсно приватним, і ніхто при бажанні не міг підслухати.
Варто зазначити, що вхідні двері – це багатокомпонентна система, де кожна деталь відповідає за свої окремі функції. Їх шумоізоляція визначається багатьма чинниками, включаючи товщину полотна, заповнення його та коробки, герметичності всіх зазорів.
Якими мають бути вхідні двері в Києві з належною шумоізоляцією?
Товщина безпосередньо дверей має складати хоча б 80 мм. Саме такої товщини достатньо, щоб досягти необхідної міцності конструкції, а також забезпечити місце для заповнення її звукоізолюючим наповнювачем.
Наступний важливий момент – який саме наповнювач обрати. Назвемо основні з них:
- Мінеральна вата. Мінеральна вата характеризується чудовими показниками по шумоізоляції та високою щільністю. Це відносно дешевий, але від того не менш функціональний матеріал. Її виробляють зі скла.
- Гофрокартон. Це чудовий матеріал для шумоізоляції, що переважно застосовується як додатковий шар. Не обтяжує двері та ефективно знижує вібраційні шуми.
- Пінопласт. Дуже легкий і недорогий матеріал, який характеризується непоганою звукоізоляцією.
Окрім того, надзвичайно важливою є загальна герметичність конструкції. Вона забезпечується якістю ущільнювачів. встановлюються по периметру конструкції, щоб забезпечити максимально щільний контакт між полотном та коробкою. Сучасні функціональні ущільнювачі представлені, в тому числі, гумовими та магнітними. Краще за все для герметичності, коли між собою скомбіновані різні типи ущільнювачів. Також значну роль відіграє якість монтажних робіт. За стандартами зазор між коробкою та стіною має бути не більше 2.5 сантиметрів. Простір, що залишився, необхідно рівномірно заповнити монтажною піною. Також повинні бути відкоси, що додатково перекривають хід звукам.
Компанія «Центр дверей» пропонує сучасні надійні звукоізолюючі вхідні двері в Києві за приємними цінами. Тут на покупців чекає значний вибір дверних моделей, а також всі необхідні супутні послуги, включаючи професійний монтаж дверних конструкцій за європейськими стандартами.
С одной стороны понятно, что шумоизоляцию дверей можно реализовать своими руками. Купить липкие резиновые ленты и пройтись по краям двери. Доказано что метод работает. Но визуально конечно эти ленты видно и это может испортить дизайн квартиры. Поэтому лучше всего когда покупать двери интересоваться идет ли шумоизоляция из под коробки, чтобы потом ничего не припаивать.