Сушарки для посуду: де купити в Києві

сушилки для посуды

Сьогодні на ринку представлена величезна кількість найрізноманітніших девайсів і корисних пристосувань, призначення яких – максимально спростити кожній господині життя. Саме до таких пристроїв належать і сушарки для посуду, які дають змогу швидко висушити посуд після миття і використовувати його знову. До того ж вони дають змогу тримати необхідний посуд під рукою, щоб у будь-який момент ним скористатися.

Вибрати відповідну конструкцію саме для вашої кухні досить легко, адже асортимент продукції досить великий. Надійна і зручна для посуду сушарка обходиться недорого. Цю продукцію в широкому розмаїтті представлено на сайті elektroprostynya.com.ua. Те, яку модель вибрати, вирішувати вам залежно від особливостей вашої кухні. На сайті представлені різні моделі з докладним описом їхніх характеристик і експлуатаційних властивостей. Ви без проблем можете підібрати і замовити відповідний вам товар.

Різновиди сушарок для посуду

Пристосування для сушіння посуду відрізняються між собою за способом монтажу. Залежно від того, де розміщуватиметься сушарка для посуду, виділяють такі моделі:

  • Навісні. Зазвичай такі конструкції кріпляться над мийкою безпосередньо до стіни. Таким чином, помитий посуд буде швидко розміщуватися, завжди буде під рукою.
  • Встановлювані на мийку. Такі конструкції доволі прості, вміщують не дуже багато посуду, однак водночас зручні та практичні.
  • Вбудовувані. Ці сушарки розміщуються всередині кухонних шаф, які знаходяться в безпосередній близькості до мийки. Основною перевагою є те, що посуд прихований від сторонніх очей, однак, щоб поставити посуд сушитися, потрібно постійно відкривати-закривати дверцята шафки.
  • Настільні, які є найзручнішими у використанні, практичними. Їх можна підібрати під будь-який дизайн інтер’єру.

Як правильно вибрати сушарку для посуду

Підбираючи модель сушарки для посуду, потрібно враховувати деякі фактори, зокрема, те, які мають бути габарити пристрою з урахуванням розмірів використовуваного посуду, скільки необхідно ярусів, кількість мешканців у будинку, що впливає на місткість пристосування, інші критерії. Крім того, уважно потрібно підбирати і матеріал конструкції.

Для виробництва сушарок для посуду застосовують такі матеріали:

  • Пластик. Пластикові вироби досить зручні у використанні, легкі, міцні, відмінно вписуються в будь-який дизайн, добре чистяться, однак при цьому витримують обмежене навантаження, схильні до механічних пошкоджень.
  • Метал. Матеріал міцний, надійний, витримує доволі великі навантаження, однак при цьому піддається корозії, швидко втрачає свій привабливий зовнішній вигляд. Втім, якщо заплатити дорожче і придбати виріб з алюмінію або нержавіючої сталі, то прослужити він може досить довго.
  • Дерево. Виглядає естетично, зате використання його непрактичне, адже в процесі потрапляння вологи відбуваються процеси викривлення. Товар втрачає свій зовнішній вигляд і експлуатаційні характеристики.

Якщо оцінювати за вартістю, то найбюджетнішим варіантом є пластикові сушарки, але для їхнього встановлення необхідна наявність вільного простору. Найбільш компактними є металеві пристосування. Щоб термін їхньої експлуатації був тривалим, варто звернути увагу на метал дорожчий.

Яку сушарку для посуду підібрати – вирішувати вам, головне, щоб користуватися нею було зручно і практично. До того ж сучасні моделі мають естетичний зовнішній вигляд, який можна вписати в будь-який дизайн.

Також сушарка може бути чудовим подарунком для дітей які думають що подарувати мамі на День народження від доньки, щоб влаштувати справжнє свято.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Один коментар
  1. Больше всего мне нравятся сушилки которые размещаются над мойкой. Подходит для маленькой кухни. Экономит место. И с практической точки зрения более всего удобно. Помыл посуду, поднял руку вверх и кастрюля или тарелка уже сушатся.

Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *