Понеділок , 27 Травня 2024

Весільні обручки – парні і не тільки

Коштовності то не тільки про прикраси, завдання яких додавати образам стильності. Існують аксесуари, які мають символічне значення і підбирають їх дуже ретельно, враховуючи різні характеристики.

obruchki

Наприклад, такі прикраси як весільні обручки не тільки є символом кохання але і мають сакральне значення для новоствореної сім’ї. Тому ці прикраси молодята підбирають дуже ретельно, причому так, щоб обраний фасон сподобався обом. Адже це парні прикраси і обидві моделі (як для нареченої так і для нареченого) мають однаковий вигляд. Хоча, сучасна мода дуже демократична і майстри ювеліри пропонують рішення, які відрізняються і по дизайну і навіть по стилістиці. Оцінити це різноманіття дозволять фото на сайті інтернет бутика УкрЗолото а консультанти завжди підкажуть які саме варіації в тренді. Адже весільна мода теж існує і на обручки в тому числі.

Обручка – то не тільки про золото

Якщо ви впевнені, що весільна обручка має бути виготовлена тільки з золота, значить ви не бачили срібні колекції. В принципі, немає жодних обмежень в плані дорогоцінного металу, який використовується для виготовлення цих символічних прикрас. В хід іде золото:

  • Червоне;
  • Біле;
  • Жовте.

Також майстри активно використовують срібло, платину та комбінують різні метали та сплави. В результаті асортимент не тільки широкий а і різноманітний. До речі, асортимент розширився і за рахунок того, що мануфактури запропонували не тільки американки та європейки, а й весільні обручки у зовсім нових на нетрадиційних варіаціях. Наприклад, популярним стали обручки у вигляді шайб. Також популярними є моделі не класичної круглої форми а хвилясті. Взагалі жодних обмежень ні в плані форми, ні в плані дизайну чи декору. Навіть весільна мода «дозволяє» підбирати обручки різної форми чи декору для нареченої та нареченого. А чому б ні. Якщо джентльмену до смаку стримана лаконічність, а наречена хоче прикрасити руку розкішним екземпляром декорованим діамантами? Для таких випадків існують весільні обручки чоловічі (колекції виконані в стилі мінімалізму). Хоча серед чоловічих моделей теж можна підібрати рішення з діамантами або декоративним доповненням. Щодо жіночих серій, то тут взагалі дуже великий вибір і доступні навіть екземпляри у вигляді корони.

Обираючи весільну обручку, варто орієнтуватися що цю прикрасу ви будете носити постійно і всі сподіваються, що це одна покупка на все життя. Тому стилісти радять звертати увагу на моделі з мінімалістичним дизайном, що дозволить прикрасі відрізнятися універсальністю і здатністю вписуватися в будь-які ювелірні ансамблі та підходити під різні образи.

obruchka z kamnyami

Інтернет бутик UkrZoloto пропонує колекції різних виробників, тому підібрати весільну обручку вийде і для нареченого, і для нареченої, і парні екземпляри, і в золоті, і в сріблі, і навіть в платині.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *