Тактичний комплект «ОкоВір» для виявлення вибухонебезпечних предметів: важливий інструмент безпеки в зоні бойових дій

ОкоВір
ОкоВір


У зоні бойових дій проти рф, де військові операції найбільш інтенсивні, загроза вибухонебезпечних предметів є особливо серйозною. В умовах замінованих територій, можливість швидкого виявлення небезпеки – це вирішення цілого ряду надважливих питань.

Захист військовослужбовців від мінно-вибухових травм

Під час війни ворог постійно залишає приховані пастки, міни та інші вибухонебезпечні предмети. Тут на допомогу приходять технічні засоби комплекту «ОкоВір», котрі дозволяють оперативно виявляти більшість таких загроз. Це надзвичайно важливо для захисту життів військовослужбовців та цивільного населення, які знаходяться в зоні бойових дій та у “сірій” зоні.

Підтримка військових операцій

У військових операціях, де швидкість і точність мають критичне значення, комплект для виявлення вибухонебезпечних предметів «ОкоВір» також може виконувати важливу роль під час планування та виконання місій. Виявлення мін та інших загроз дозволяє побудувати маршрут пересування, обходити небезпечні ділянки і мінімізувати ризик для бійців під час виконання бойового завдання.

Виконання розвідувальних завдань

У сучасній війні на території України терористичне військо зазвичай використовує вибухові пристрої як загороджувальні кордони в тилу та по флангах. «ОкоВір» допомагає виявляти та навіть нейтралізувати деякі з таких загроз, що є важливим аспектом під час проведення розвідувальних та диверсійних операцій.

Безпека гуманітарних місій

Під час бойових дій гуманітарні місії також дуже часто потрапляють у небезпеку через наявність вибухонебезпечних предметів на територіях, звільнених від окупантів. Маючи під рукою засоби для виявлення такої небезпеки волонтерам простіше надавати допомогу та координувати свою діяльність.

В умовах сучасної війни загроза загибелі та мінно-вибухових травм від прихованих пасток існує на дуже великій території України. Компактні комплекти технічних засобів «ОкоВір» допомагають захистити військових, волонтерів та мирних жителів від небезпеки, сприяють успішному виконанню військових операцій та гуманітарних місій.

Такі важливі інструменти вже найближчими днями у рамках гуманітарної програми Благодійного фонду «А.Т.О.» отримають перші тактичні групи у найгарячіших напрямках військових дій.

Некомерційна та неприбуткова організація БФ «А.Т.О.» запрошує відповідальний бізнес долучитись до проекту. Направляючі навіть 1% від прибутку компанії ви допоможете рятувати десятки життів захисників України та прискорити наближення Перемоги!

волонтери
Волонтери

Волонтери завжди раді допомозі небайдужих українців та потребують участі меценатів. Збереження життів воїнів – це поважна та почесна місія відповідального українського бізнесу. Долучайтесь!

Знайдіть більше інформації на сайті https://okovir.com.ua/contacts/, або зателефонуйте за номером +380 73 633 41 23.

Допомагаємо тим, хто нас оберігає!

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *