Понеділок , 27 Травня 2024

Будівельні лаки для ремонту

строительные лаки для ремонта
stroy lak

Будівельні лаки – це спеціальні розчини, в основу яких входять розчинники, плівкоутворювальні смоли або полімери. Після нанесення суміші, яку можна купити в інтернет-магазині Okoloremonta, на поверхні утворюється тверда прозора плівка, що гарантує:

  • підвищену зносостійкість до вологи;
  • захист поверхні від механічних пошкоджень;
  • збереження структури матеріалу.

Лаки можна використовувати для нанесення на паркет, дерев’яні конструкції, антикварні меблі.

Основні параметри

Будівельний лак Відарон в Okoloremonta і захисні розчини інших виробників можуть відрізнятися за такими параметрами:

  • адгезійні властивості;
  • ступінь блиску;
  • тип плівкоутворювальної речовини (масляна, алкідна, спиртова, епоксидна, поліакрилатна, нітроцелюлозна);
  • вид розчинника (спиртовий, водний);
  • структура (одно- або двокомпонентна суміш).

Для захисту дерев’яних поверхонь в інтер’єрі зазвичай застосовують поліуретанові лаки, включно з яхтними, які мають максимальну стійкість до стирання і впливу вологи. Під час проведення оздоблювальних робіт часто використовують швидковисихаючі акрилові розчини – такий лак для ремонту має підвищену міцність, світлостійкість і багатий вибір за ступенем блиску.

Основні особливості та види будівельних лаків

По суті лак – це штучна або натуральна смола, розчинена в спеціальній рідині. Зазвичай під час вибору суміші класифікують на 4 класи: водна, масляна, спиртова, скипидарна.

Якщо потрібно обробити стіни і стелі, найчастіше купують водні розчини, оскільки їх можна змішувати з кольорами для отримання необхідних відтінків. Такі суміші швидко висихають, унеможливлюють жовтизну, мають гарний захист від вологи і хімікатів.

Щоб обробити підлогові покриття застосовують лаки, що забезпечують підвищену зносостійкість. Паркетні підлоги потребують нанесення прозорого розчину без жовтизни, щоб зберегти природне натуральне забарвлення деревини. При цьому бажано обирати лак Відарон з невисоким ступенем блиску, до того ж матеріал на водній основі має бути нетоксичним, безпечним для здоров’я людей і тварин.

Якщо ж потрібно покрити металеві поверхні, то краще віддати перевагу антикорозійним лакам – можна вибрати однокомпонентний поліуретановий склад. Щоб лак не лущився і міцно кріпився до виробів, бажано заздалегідь обробити поверхні ґрунтовкою або емаллю.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *