Будівництво швидкомонтованих будівель: п’ять основних помилок

строительство быстромонтируемых зданий
bmz

Сучасні технології дають змогу швидко зводити будівлі, що відповідають найвищим вимогам, стандартам і нормам будівництва. Дехто вважає, що будувати швидкомонтовані будівлі (БМЗ) дуже просто і з цим можна впоратися без певних знань, навичок і підготовки. Це в корені неправильне уявлення. Навіть невеликі порушення і непрофесійний підхід можуть призвести до вкрай негативних наслідків:

 • Зниження енергоефективності будівлі;
 • Виникненню корозії каркасних елементів і огороджувальних конструкцій;
 • Зниження рівня шумоізоляції;
 • Виникнення течі в даху або стінах;
 • Розвитку і поширенню грибків і шкідливих мікроорганізмів у наповнювачах і утеплювачах;
 • Зростання витрат при проведенні реконструкції та робіт з демонтажу;
 • Зниженню терміну експлуатації будівлі.

Основні помилки, яких припускаються недбайливі будівельники

 • Неграмотне проєктування.

Розроблення проєктної документації один із найвідповідальніших етапів будівництва. Важливо професійно провести необхідні статичні та динамічні розрахунки, для подальшого вибору матеріалів і технологій, здатних забезпечити виконання всіх вимог замовника на найвищому рівні.

 • Недотримання технології будівництва швидкомонтованих будівель.

Монтаж конструкцій повинен проводитися в суворій відповідності з проектом. Необхідно використовувати обладнання та інструменти, які можуть застосовуватися під час роботи з цими конкретними будівельними матеріалами.

 • Неправильний підбір матеріалів.

Важливо вибрати матеріали, які будуть сумісні за своїми характеристиками і параметрами між собою. Правильний підбір матеріалів забезпечить оперативне будівництво швидкомонтованих будівель за найвищими стандартами.

 • Застосування неякісних будівельних матеріалів.

Якість матеріалів має першорядне значення. Матеріали мають відповідати прийнятим у будівництві стандартам якості.

 • Для виконання робіт залучаються будівельники з низькою кваліфікацією, які не мають певних навичок і досвіду зведення БМЗ.

Від професіоналізму будівельників багато в чому залежить те, наскільки якісною і довговічною виявиться споруда. Будівельники повинні володіти не тільки знаннями, а й певним досвідом і навичками.

При будівництві БМЗ ціна розраховується забудовником з урахуванням безлічі факторів. Не слід гнатися за дешевизною завдяки відмові від розроблення професійного проєкту, використанню неправильних або неякісних матеріалів, обладнання та інструментів, залученню до проєктування і будівельних робіт некваліфікованого персоналу. Грамотно спроектована і побудована будівля не потребуватиме зайвих вкладень на проведення додаткових комунікацій, ремонтних робіт різного характеру, проведення незапланованої реконструкції тощо. Будівництво швидкомонтованих будівель здійснюється завжди успішно завдяки професіоналам!

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *