П’ятниця , 14 Червня 2024

Чому вигідно використовувати теплу підлогу

теплый пол
tep pol

Розбираємося, чому теплу підлогу встановити вигідно і комфортно

Переваг перед іншими видами опалення у систем теплої підлоги предостатньо. Проте, якщо коротко сформулювати їхні головні переваги, то можна сказати так: обігрів підлоги — це вигідно і комфортно. У принципі, цього було б достатньо, щоб переконати людину зробити свій вибір. Адже такого поєднання в одному продукті домогтися надзвичайно важко. Але у випадку з підігрівом підлоги справа йде саме так. Втім, наші люди завжди з недовірою ставилися до речей або технологій, які самі не спробували руками, не відчули їхній вплив на собі.

Сьогодні тепла підлога продається в багатьох інтернет-магазинах і будівельних супермаркетах. Наприклад, на цьому сайті можна купити систему під будь-яке підлогове покриття. Причому ціни приємно радують, оскільки поставки здійснюються безпосередньо із заводів-виробників. До речі, за статистикою майже 40 % українців уже мають вдома подібні системи. Давайте розповімо тим, хто ще не знає, про основні переваги рішення встановити підігрів підлоги.

Почнемо з “вигідно”

В наш непростий час без вигоди ніяк. Дійсно, якщо технологія сто разів просунута і сучасна, але вимагає значних вкладень у її придбання та експлуатацію, то широко популярною вона навряд чи стане. З теплою підлогою все навпаки. Серед головних переваг системи:

  1. Економічність роботи – обігрів вмикається лише тоді, коли це потрібно. Тому теплі підлоги можуть слугувати як допоміжним джерелом тепла, так і бути основним видом опалення. Споживаючи, до речі, при цьому набагато менше електроенергії, ніж усі відомі на сьогодні інші системи.
  2. Доступна ціна. Різноманітність видів і виробників обігріву роблять покупку доступною кожному.
  3. Швидкість прогрівання. Приміщення в середньому нагріється втричі швидше, ніж у разі використання стандартного опалення.
  4. Універсальність застосування. Можна підібрати нагрівальний елемент під будь-який вид підлогового покриття. Причому як із застосуванням “брудних” робіт при укладанні, так і без них.
  5. Економне витрачання простору. Батареї не потрібні!

А тепер про “комфортно”

Зручність – понад усе. Так вважає багато хто. Тепла підлога і тут “на висоті”, її встановлення:

  • Підвищує комфорт у приміщенні, створює за відгуками користувачів приємну, розслаблену атмосферу.
  • Забезпечує рівномірний, на відміну від центрального опалення, обігрів без температурних перепадів і “мертвих” ділянок. Протяги повністю виключені!
  • Дає змогу автоматично підтримувати потрібну температуру.
Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *