П’ятниця , 24 Травня 2024

Друк на пластику із застосуванням ультрафіолетових променів

Метод друку на пластику
Метод друку на пластику.

Друк на пластику із застосуванням ультрафіолетових променів належить до числа останніх розробок у сфері широкоформатного нанесення зображень. Така технологія має всі шанси стати найбільш затребуваною – попит на послугу постійно зростає, що обґрунтовується її універсальністю. Друк на ПВХ може застосовуватися для вирішення об’ємних завдань: повноцінне оформлення торговельних залів, зовнішніх фасадів будівель і офісних приміщень.

Перспективи методу

Поступово друк ультрафіолетом на пластику витісняє інші способи, які раніше активно використовувалися при нанесенні реклами. Накатка плівки або застосування трафаретів погано захищають робочу поверхню від вологи. УФ-чорнила після свого нанесення не взаємодіють з водою і парою – навіть щоденні дощі не зіпсують рекламні зображення. Такий метод друку підходить для створення рельєфних зображень.

Технологія друку

Друк на пластику фото
Друк на пластику.

В основі методу лежить процес виготовлення спеціальних принтерів, що працюють на УФ-чорнилі. Необхідні картинки переносяться прямо на пластик – не використовуються проміжні носії. Ультрафіолетовий друк передбачає глибоке проникнення чорнила на робочу поверхню, чим забезпечуються високі показники адгезії. До того ж, утворюється хороша хімічна стійкість і слабка схильність до механічних впливів. Друк на пластику також має такі переваги:

  • довгий термін експлуатації;
  • стійкість до негативних впливів розчинників, слабких кислот, низки мийних засобів;
  • полівінілхлорид, як робочий матеріал, витримує коливання температур у діапазоні: від -50 до +30 °C;
  • зображення наноситься без дефектів;
  • повна відповідність екологічним вимогам – використовуються тільки перевірені барвники, без вмісту токсичних речовин;
  • відсутність різких неприємних запахів під час друку – у повітря не виділяються сторонні домішки;
  • картинка не растрескивается;
  • колір не вигорає з часом.

Уф-друк на полівінілхлориді дає змогу отримати практично ідеальну фотографічну якість зображення, що наноситься, – роздільна здатність картинки може становити до 1440 dpi. Вироби користуються великим попитом за необхідності створити оригінальний дизайн інтер’єру. Подібна друкована продукція має додаткові приємні особливості: високі показники кольоропередачі, відмінна яскравість, є глибина колірної гами.

Технологія із застосуванням УФ-чорнил дає можливість наносити картинки абсолютно будь-якої складності на будь-яку геометрію поверхні: рівну або вигнуту, без появи спотворень на пластику. Ця особливість розширює сферу застосування такого друку, даючи змогу його використовувати під час оформлення дрібної об’ємної продукції.

Економія

Використання друку на ПВХ за допомогою УФ-чорнила економічно вигідне для замовників – підприємці отримують довговічну рекламу для своєї продукції. Пластик є ідеальною робочою поверхнею в разі оформлення вивісок, плакатів, об’ємних букв та інших конструкцій. У результаті, на виході клієнт отримує яскравий кольоровий продукт, який збереже свої властивості протягом тривалого часу навіть в умовах не найсприятливіших кліматичних впливів.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *