Понеділок , 15 Липня 2024

Овочеві сітки від виробника за вигідними та доступними цінами

Сітки для овочів
Сітки для овочів.

Зібраний урожай слід зберігати в належних умовах, для чого існують спеціальні сітки з міцних і якісних матеріалів. В якості сировини використовується поліпропілен, здатний експлуатуватися протягом тривалого періоду часу. Якщо вас цікавить овочева сітка українського виробництва для збирання, зберігання, транспортування зібраного врожаю, то зверніть увагу на продукцію виробничої компанії “Мешкофф-Пак”.

Ця та інша продукція відповідає європейським вимогам і нормативам ДСТУ, вирізняється особливою міцністю та витримує значну вагу. Сітка для овочів виготовляється:

 • різною місткістю;
 • для будь-якої ваги (до 40 кг);
 • у яскравих, привабливих кольорах – фіолетовому, зеленому, червоному, помаранчевому, жовтому.

Кольорова гама дає змогу сортувати сільгосппродукцію за видами, що зручно під час складування або транспортування овочів.

Серед основних переваг сітки з поліпропілену можна виділити основні:

 • міцність і надійність;
 • багаторазовість використання;
 • здатність витримувати значні навантаження.

Ціни на цю категорію товару встановлені найвигідніші в Україні та доступні для будь-якого бюджету.

Різні розміри поліпропіленової тари для овочів дають змогу зберігати різні сорти сільгосппродукції окремо. На виробництві налагоджено випуск сіток:

 • 40х60 см, для 18-20 кг;
 • 40х63 см, від 19 до 22 кг;
 • 42х63 см, для ваги від 22 до 25 кг;
 • 45х75 см, від 25 до 30 кг;
 • 50х80 см, для великої ваги, від 35 до 40 кг.

Як купити і замовити сітки для овочів

Обмежень під час оформлення замовлення не існує жодних, за винятком мінімальної партії (упаковка – 1000шт.), тому вибрати і замовити сітки для овочів можна в будь-яких кількостях. Для цього слід заповнити спеціальну форму заявки на сайті компанії, вказавши особисті та контактні дані, розміри та кількість упаковок.

Менеджери опрацюють замовлення і зв’яжуться з користувачем найближчим часом, для узгодження окремих нюансів і підтвердження замовлення. Доставка здійснюється в будь-який регіон України, і багато часу вона не займає.

Якщо ви виробник сільгосппродукції, і вам необхідні спеціальні, міцні сітки для зберігання і транспортування овочів, то заходьте на сайт компанії “Мешкофф-Пак”, обирайте оптимальні розміри і робіть своє замовлення. Воно буде виконано на високому якісному рівні і в найстисліші терміни! Оптові ціни – найвигідніші в усій Україні, оскільки ви отримуєте продукцію безпосередньо від виробника!

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *