Особливості вибору військового костюму для активних дій

військовий костюм
Військовий костюм.

Військовий костюм створений для екстремальних умов. Зараз в такий одяг одягаються ті, хто захищають свою країну. Він відрізняється від звичайного одягу і має багато особливих рис. Головне, щоб він був зручним і надійним в польових умовах. Такий костюм не заважає рухам і довго зберігає свої захисні властивості.

Камуфляжні костюми призначені для маскування, щоб людина була непомітною на місцевості. Їх застосовують у різних сферах: від військових операцій і розвідки до полювання та активного відпочинку на природі.

Військові уніформи: різновиди та характеристики

Моделі одягу для маскування по сезону пропонуються для різних місць, включаючи ліси, пустелі, міста та інше. По особистостям можливо легко підібрати потрібну модель:

  • традиційний камуфляж. Звичайний маскувальний узор, що наслідує навколишню рослинність;
  • міський камуфляж. Уніформа для маскування в міських умовах, ефективно повторює текстури та кольори типових міських об’єктів;
  • зимовий камуфляж. Застосовується в засніжених районах і забезпечує відмінне маскування на сніговому фоні.

Щоб обрати костюм https://camotec.ua/kostyumi-c118/, треба зважити на декілька особливостей.

воїн у військовій формі
Український воїн у військовій формі.

У військовому одязі мають бути кишені або сумки для важливих дрібниць та аксесуарів і місце під спорядження. Все це мусить бути міцним і зручним. На куртці для зими може бути капюшон – він захистить від вітру та дощу. Одяг для військових не має заважати рухам, має бути пристосований для бігу, стрибків. Військовий комплект роблять так, щоб він не пропускав вітер.

Добре, коли в одязі є і натуральні, і штучні волокна – він буде міцніший. Але від військової форми з чистої синтетики краще відмовитися, бо вона легко займається і може спричинити алергію. Ще в комплекті мають бути додаткові вставки на ліктях та колінах штанів. Колір товарів не має бути яскравим. Краще вибирати темніші кольори, як-то хакі, бежевий, чорний, сірий. У деяких військових частинах є свої правила, тому краще в них уточнити усі деталі перед купівлею.

Для холоду в тактичному одязі має бути утеплювач або мембрана. Якщо багато рухаєтесь, то краще з мембраною, щоб не спітніти. Буває треба довго сидіти на місці, то краще з утеплювачем.

Яку обрати тканину

Матеріал Soft shell складається з трьох шарів.

  • Зовнішній шар: Виготовлений з еластичного і міцного поліестеру з вологовідштовхувальним просоченням, який ефективно захищає від дощу, снігу та вітру. Він також стійкий до механічних пошкоджень, таких як подряпини, потертості і плями.
  • Середній шар: Це мембрана, яка може бути пористою або безпористою. Використовують мембрани, які забезпечують надійний захист від вологи, зберігаючи при цьому тепло і відводячи зайву вологу та тепло від тіла.
  • Внутрішній шар: Зроблений з флісу, який утримує тепло і забезпечує комфорт при носінні. Фліс м’який на дотик і забезпечує додаткове тепло, роблячи одяг ідеальним в використанні для холодних погодних умов. Він також комфортний, коли носиться безпосередньо на шкірі або поверх легких тканин.

Потрібно дивитись не тільки на тканину, а й на всі застібки та кнопки – вони мають бути міцними і не ламатися. Шви мають бути добре прошиті, нитки – міцними. Теж відноситься до сорочки та футболки. Одяг має ідеально пасувати. Якщо розмір буде занадто великий або маленький, то не буде зручним. Наприклад, великі штани або взуття можуть заважати ходити, а малі – тиснути і натирати.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *