Вівторок , 10 Вересня 2024

Особливості сучасних частотних перетворювачів

Частотний перетворювач ATV312HU30N4
Частотний перетворювач.

Частотні перетворювачі – спеціальне обладнання, що дає змогу керувати частотою обертання електромоторів та іншими їхніми параметрами. Представником таких пристроїв є частотний перетворювач ATV312HU30N4, що володіє чудовими експлуатаційними якостями і низкою інших особливостей. Сьогодні ми поговоримо про деякі особливості, які слід враховувати під час вибору такого обладнання.

Потужність пристрою

Якщо ви бажаєте придбати вдалий варіант такого обладнання, то насамперед необхідно приділити увагу його потужності. Річ у тім, що потужність вважається одним із важливих параметрів. Адже якщо потужність не буде порівнянна з параметрами використовуваного обладнання, то в такому разі можуть виникнути певні труднощі у використанні. Врахуйте також і те, що багато моделей ЧП здатні витримувати великі перевантаження. Але це ще не означає, що потрібно купувати ЧП нижче того сегмента, який вам необхідний насправді. Краще купувати обладнання із запасом потужності близько 30%. Якщо не звернути увагу на таке правило, то в такому разі в процесі експлуатації ви можете зіткнутися з виходом обладнання з ладу, що зі свого боку призведе до різних простоїв.

Сумісність

Врахуйте, що в деяких випадках двигун, який використовується в обладнанні, і частотний перетворювач можуть бути несумісними між собою. У результаті чого можуть з’являтися різні перешкоди, що створює певні труднощі до використання обладнання. Також підключення обладнання до частотного перетворювача має виконуватися з використанням екранованих кабелів. Таким чином, завдяки правильному під’єднанню частотних перетворювачів до двигуна ви матимете гарну можливість подовжити строки служби таких агрегатів, завдяки можливості керування параметрами агрегату.

Функціонування

В промисловій сфері в основному застосовуються асинхронні мотори. Якщо підключати їх за допомогою використання частотних перетворювачів, то можна досягти плавного запуску мотора, що зі свого боку дасть змогу збільшити термін його служби. Також такі пристрої дають змогу контролювати швидкість роботи двигуна. Таким чином, розкривається весь потенціал асинхронних електромоторів, що використовуються на підприємствах. А ще завдяки цьому обладнанню можна збільшити термін служби мотора в кілька разів. Також при використанні частотників досягається наступне:

  • Економія електричного струму;
  • Забезпечення плавного запуску агрегату;
  • Поліпшення експлуатаційних якостей.
Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *