П’ятниця , 24 Травня 2024

Купити культиватор нового зразка або скористатися б/в

Культиватор
Культиватор.

Багато приватних фермерських господарств і великих сільгосппідприємств користуються застарілою технікою. У агрегатів зі значним зносом (фізичним і моральним) знижується продуктивність і якість роботи. А сільськогосподарські культури чуйно реагують на догляд. Тому використання застарілих машин і установок загрожує зниженням врожайності та прибутку підприємства.

Купити культиватор
Культиватор.

Рішення цієї проблеми лежить на поверхні – купити культиватор нового зразка з хорошими характеристиками. Щоправда, далеко не кожне господарство в змозі дозволити собі витратити велику суму на технічне переоснащення сільгосппарку. Особливо коли потрібно придбати не один агрегат, а кілька. У цьому разі можна придбати бу техніку відомих світових виробників. Висока якість і демократична ціна дозволять вам оновити парк без зайвих вкладень. При своєчасному обслуговуванні агрегату, ви ще багато років будете експлуатувати його без капремонту.

Опис, призначення: важливо знати

Основні складові культиватора – це рама, опорні колеса та робочі органи (універсальні, розпушувальні або плоскоріжучі лапи). Він призначений для поверхневого обробітку ґрунту, розпушування, знищення бур’янів, внесення і розподілу мінеральних добрив.

Загалом існує чотири основні види сільгоспагрегату:

  • паровий – використовуються для цільної обробки ґрунту;
  • просапний – застосовується для обробки міжрядь культур (зріз бур’янів, розпушування);
  • універсальний – здатний виконувати всі види робіт завдяки знімним органам;
  • спеціальний – використовується для роботи з певними видами сільгоспкультур.

За способом кріплення до трактора, агрегат буває двох видів: підвісний і причіпний.

Переваги використання якісної бу техніки іноземних брендів:

  • Підвищується продуктивність і якість робіт, збільшується врожайність культур і рентабельність.
  • Довгий термін служби при своєчасному обслуговуванні. Усі складові проходять додаткову обробку від корозії.
  • Невисока ціна дає змогу зберегти кошти та спрямувати їх на подальше переоснащення сільгосппарку.
  • Для придбання потрібної техніки немає необхідності залишати виробництво, витрачати час і гроші на пошуки. Підібрати агрегат і оформити замовлення можна через інтернет.

Як купити культиватор бу відомих світових брендів?

На спеціальному сайті ви завжди можете підібрати потрібну вам бу техніку від відомих у всьому світі виробників. Вас проконсультують з додаткових питань і допоможуть зробити вибір. Всі сільгоспагрегати проходять перевірку і відповідають необхідним технічним вимогам. Покупцям пропонують цікаві умови співпраці та демократичні ціни.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *