Килими на будь-який смак для хороших людей

ковры на любой вкус
kover dom

Друзі, представляємо вашій увазі популярний інтернет магазин килимів “Старий Хоттабич” у Києві. Даний магазин спеціалізується на продажу різних килимків для вашого житла.

Особливо радує великий асортимент, який пропонується в каталозі. Кожен зможе підібрати килимок під свій особистий смак і стиль кімнати. Завдяки хорошим описам і якісним фотографіям ми можемо чітко уявити в своїй уяві конкретний товар.

Ще однією перевагою є оперативна доставка продукції по всій території України. Менеджери приймуть ваше замовлення і надішлють його на вказану вами адресу.

Також рекомендуємо парафіяльним церковним старостам звернути увагу на килимки, які підійдуть для церкви і кабінетів дитячих недільних шкіл. У величезному асортименті килимків ви знайдете колірні гами і візерунки, які підходять під церковний стиль.

Традиція виготовлення килимів йде в глибоке минуле. Відомо, що ці вироби людство почало виготовляти до нашої ери. В Ермітажі Росії зберігається найдавніший килим, знайдений в Алтаї в V столітті. Вчені стверджують, що його виготовили у Вірменії.

З давніх-давен килими не тільки прикрашали оселі людини, а й могли містити в собі якусь таємну інформацію. Наприклад, в ісламських державах килими використовували як своєрідні книги, які можна було читати.

Які функції килимів для дому та квартири

У сучасному світі килимки виконують кілька основних функцій:

  • прикрашають зовнішній вигляд кімнати або передпокою;
  • зігрівають ноги в холодну пору;
  • вбирають пил.

Для прикраси кімнати часто купують авторські дизайнерські роботи. Дизайнер може попередньо приїхати до вас додому, зробити необхідні заміри та підібрати необхідний стиль. Звісно, такі послуги коштують досить дорого. Але ефект справді буде вражаючим. Одна справа, коли ви самі підбираєте килимок у спальню, а інша справа, коли цим питанням займається підготовлений фахівець.

Якщо головною метою є отримати максимум фізичного комфорту, то зовнішній вигляд і дизайн відходять на другий план. Тут важливо дивитися, щоб склад матеріалу підходив для ваших потреб. Для зігрівання ніг підійдуть щільні вовняні килими.

У передпокій купуйте тонкі килимки, які легко пилососити. Вони добре вбирають пил і потім легко очищаються від нього. Такі килими коштують дешево. Вони часто змінюються. Навіть дуже якісні килими скоро зношуються при розташуванні в передпокої. Тому тут важливо співвідносити ціни та якість у розумних пропорціях.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *