Кисневі концентратори використовують для збагачення вдихуваного повітря киснем. Вони призначені для лікарень, санаторіїв, домашнього використання.
СпецКиївБуд – проектування, будівництво та оснащення медичних закладів
Фірма майже 20 років займається будівництвом та обладнанням лікарень, клінік, медичних центрів. За цей час було напрацьовано досвід, зміцнено партнерські зв’язки. Фахівці компанії відібрали найкраще обладнання, яке застосовується для лікування в сучасній медицині. Якщо ТОВ СКБ Медікал рекомендує пристрій або апарат, то це дуже якісне обладнання, яке застосовується професіоналами.
Використання кисневого концентратора
Кисневі концентратори застосовують для підтримання життєдіяльності в людей із хворобами легенів та іншими захворюваннями дихальної системи, хворим серцем, судинами. Застосування апарату благотворно впливає на спортсменів, літніх людей і курців. Використання збагаченої киснем дихальної суміші прописують вагітним жінкам для поліпшення життєдіяльності плода.
Це обладнання встановлюють у лікарнях, відділеннях реанімації, операційних, лікарняних палатах, машинах швидкої допомоги, пансіонатах, санаторіях, використовують у домашніх умовах. Його застосовують у фітнес-клубах і салонах краси, адже посилене постачання киснем тканин організму покращує шкіру, волосся, посилює ефект від занять спортом.
Концентратор кисню слугує чудовою заміною газовим балонам, адже скраплений кисень може стати причиною пожежі, а цей пристрій за умови правильного поводження повністю безпечний. Крім того, кисневі балони потребують регулярного заправлення, а цеолітові гранули замінюються раз на кілька років.
Пристрій кисневого концентратора
Пристрій приладу нескладний. Він складається з 2 ємностей, заповнених цеолітом. Повітряний насос нагнітає в одну з ємностей повітря, воно проходить через гранули цеоліту. У процесі азот фільтрується і розсіюється, а концентрація кисню в повітряному струмені досягає 95 %. На виході збагачене киснем повітря проходить фільтрацію і зволожується.
Концентратор кисню медичний працює від електричної мережі. Його можна використовувати для невідкладної допомоги або тривалої терапії в разі хронічних захворювань, для профілактики захворювань, поліпшення здоров’я. Оксигенотерапію проводять у вигляді інгаляцій, тривалістю від 15 до 60 хвилин або у вигляді кисневих коктейлів.
Вибір пристрою
Під час вибору пристрою слід звернути увагу на такі характеристики приладу:
- продуктивність;
- концентрація О2 на виході;
- можливість безперервної роботи;
- габарити;
- рівень шуму.
Зіставивши дані техпаспорта з необхідними характеристиками, можна буде визначитися з маркою приладу.
Для домашнього використання підійдуть пристрої з продуктивністю від 1 до 3 літрів на хвилину, для клініки знадобиться більша потужність – 5-10 літрів.
Кислородный концентратор Respirox SZ-T (10 л)
Чудовим вибором може стати придбання Respirox SZ-T. Цей кисневий концентратор на 10 літрів може застосовуватися як у домашніх умовах, так і для лікування хворих у клініці. Він компактний, нескладний в управлінні, легко обслуговується. Електронне управління дає змогу просто і швидко налаштувати роботу приладу або змінити її.
Концентрація кисню на виході становить від 87 до 93 %. Продуктивність може регулюватися і становить від 1 л/хв до 10. Апарат працює дуже тихо, рівень шуму менше 59 дБ. Пристрій компактний, важить 27 кг і прекрасно розміститься навіть у невеликій квартирі. Гарантія – 2 роки.
Придбати апарат можна в компанії СпецКиївБуд Medical.