Як торгувати з Binance

Как торговать с Binance

Чи можна торгувати на Binance? Ви можете торгувати на Binance profvest.com, використовуючи свої криптовалюти або токени. Коли ви вперше приєднаєтеся до Binance і почнете користуватися нею, вам доведеться купити свій перший біткоїн або BNB.

Як торгувати на Binance

Для того щоб торгувати на біржі, необхідно пройти кілька етапів. Головний з них – відкриття рахунку, після чого ви зможете перейти до інших кроків.

Відкриття рахунку

Якщо ви хочете торгувати на біржі, вам необхідно відкрити рахунок. Перейдіть на головну сторінку платформи і натисніть на кнопку Реєстрація. Після цього ви потрапите на сторінку реєстрації, де вам спочатку потрібно буде вказати адресу електронної пошти та встановити пароль. Адреса електронної пошти має бути чинною і регулярно використовуваною. Вам слід встановити надійний пароль, наприклад, з комбінації цифр, літер і символів.

Далі вам необхідно ознайомитися з Умовами використання Бінанс і погодитися з ними, після чого ви можете натиснути кнопку Зареєструватися.

Вам доведеться довести, що ви людина, а не робот. Для цього потрібно буде вирішити головоломку, що нескладно. Після цього на вашу електронну скриньку буде надіслано лист. Натисніть на “Verify Email”, і ваша реєстрація буде завершена. У вас є рахунок на Бінанс, і ви можете почати торгівлю. Але є ще одна річ, яку ви повинні зробити до початку торгівлі, відповідно, забезпечити безпеку вашого рахунку.

Це означає, що ви повинні встановити 2FA. Це додає додатковий рівень безпеки вашому рахунку, гарантуючи, що ніхто інший не отримає доступ до ваших коштів і не витратить їх на свої особисті потреби.

Поповніть рахунок

Тепер, коли ваш рахунок відкритий і захищений, ви можете поповнити його. Давайте розглянемо процес поповнення на прикладі Ethereum.

Увійдіть у свій акаунт і натисніть на Accounts. Потім виберіть опцію Send on ETF Wallet. Після цього введіть Одержувача, оскільки це буде особа, яка отримує суму Ethereum. У вас має бути адреса Ethereum на вашому рахунку, оскільки ви відправляєте суму на Бінанс.

Потім увійдіть у свій акаунт і натисніть на Funds, потім Deposits. Введіть криптовалюту, для якої вам потрібна адреса. Якщо ви вибрали Ethereum, біржа подбає про те, щоб було згенеровано адресу для переказу суми. Потім ваші кошти в Ethereum будуть відправлені на адресу депозиту ETH. Це означає, що її необхідно скопіювати і вставити в поле одержувача на рахунку Coinbase, щоб зробити можливим внесення грошей.

Далі виберіть суму, яку ви хочете відправити на свій рахунок, після чого натисніть на кнопку Send. Щойно мережа Ethereum закінчить обробку коштів, вони з’являться на вашому рахунку.

Почати торгівлю

Тепер настав час почати торгівлю. Наведіть курсор на Trade, а потім натисніть на Basic або Advanced. Це покаже вам всю поточну інформацію про ринок. Для того щоб продати BNB за BTC за поточною ціною Bitcoin, вам потрібно вибрати BTC у правій панелі.

Потім натисніть BNB/BTC, і ви побачите відповідну торгову сторінку. Прокручуйте сторінку вниз, поки не побачите опції Купити BNB і Продати BNB. Ви використовуєте опцію Продати монету, щоб продати BNB. Введіть суму, яку ви хочете продати. Після цього натисніть на рядок “Продати BNB”.

Прокрутіть вниз до розділу “Відкриті ордери”, щоб побачити лімітний ордер на продаж. Дочекайтеся завершення відкритого ордера, і щойно це станеться, ваша угода буде завершена.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *