Понеділок , 27 Травня 2024

Хто точно дасть кредит онлайн з поганою кредитною історією в Україні

взять кредит

Кожен кредитор ретельно вивчає позичальника, визначаючи його кредитоспроможність. Якщо зафіксовані прострочення за попередніми кредитами, банківська установа ймовірно відмовить у видачі позики. Однак деякі компанії пропонують українським громадянам оформити кредит онлайн з поганою кредитною історією та отримати кошти на картку.

Хто дає можливість отримати гроші в кредит онлайн на картку

Приватні небанківські організації видають позики на невеликі суми на один місяць. У більшості компаній максимальна сума становить 12 000-15 000 грн, хоча деякі кредитори дають в борг до 30 000 гривень. За користування позиковими коштами потрібно платити від 0.01% до 3% на добу.

В Україні сотні мікрофінансових організацій, які пропонують взяти кредит онлайн з поганою кредитною історією. На пошуки відповідної пропозиції, враховуючи перевірку компанії, проходження реєстрації, заповнення анкети та очікування розгляду заявки, може піти кілька годин.

На сервісі Groshman зібрані десятки пропозицій від перевірених фінансових компаній. Система зіставляє побажання позичальника та вимоги кредитора, формуючи список пропозицій з високою ймовірністю схвалення.

Скористатися індивідуальним підбором варіантів кредитування, відповідно послугами мікрокредитування, можуть громадяни України віком від 18 до 65 років. З контактних даних потрібен номер телефону та адреса електронної пошти. Для заповнення заявки знадобиться тільки паспорт та ідентифікаційний номер (ІПН), тобто не потрібно надавати виписку з місця роботи та довідку про доходи.

Як взяти кредит онлайн з поганою кредитною історією без відмови

Щоб взяти гроші в кредит онлайн на картку через онлайн сервіс, потрібно перейти на сторінку реєстрації, ввести номер телефону та пароль. На наступній сторінці знадобиться заповнити анкету позичальника, вказавши ПІБ, дату народження, паспортні дані та інші відомості про себе. Далі потрібно додати платіжну картку для отримання грошових коштів.

Тепер можна подати заявку, вибравши необхідний розмір кредиту та період погашення платежів. Система підбере пропозиції з максимальною ймовірністю схвалення, враховуючи вашу кредитну історію. Вам залишиться обрати відповідну пропозицію, підписати електронний кредитний договір та отримати гроші в кредит онлайн на картку.

Щоб взяти кредит без відмови, дотримуйтесь правил мікрофінансових організацій:

  • відсутність системних прострочень платежів за раніше отриманими позиками;

  • відсутність великої кількості одночасно відкритих кредитних карт, кредитів та мікропозик;

  • заповнення кожного пункту в анкеті, враховуючи «місце роботи» та «щомісячний дохід»;

  • додавання в анкету тільки правдивої інформації;

  • заповнення анкети позичальника без помилок;

  • відсутність безлічі несплачених податків, комунальних платежів, штрафів.

Клієнти, які регулярно беруть гроші в кредит онлайн на картку та своєчасно погашають платежі, отримують привілеї. Вони можуть брати позики на великі суми, отримувати знижки, брати участь в розіграшах, а їх заявки розглядають протягом 5 хвилин. Тривала співпраця з мікрофінансовою організацією дозволить отримувати мікропозики автоматично, бо компанія вже переконається в вашій кредитоспроможності.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *