Яким має бути крісло керівника

кресло руководителя

Крісло керівника – це не просто предмет меблів, покликаний прикрасити собою кабінет, а статусна річ, як годинник або автомобіль. Часто саме за кріслом судять про людину, яка в ньому сидить. З цієї причини серйозні люди зазвичай не економлять на ньому.

Чітких вимог до крісла керівника не існує, що дає недобросовісним продавцям можливість називати так навіть дешеві китайські стільці, обтягнуті шкірою дерматином. Переглянути добірку якісних крісел, гідних називатися “кріслами керівника”.

Розглянемо вимоги, які висуваються до сучасних крісел, гідних прикрасити кабінет керівника…

Зовнішній вигляд крісла

Дороге, стильне і ділове – ось таким у трьох словах має бути справжнє крісло керівника. Шкірозамінники, екстравагантні елементи або веселі кольори неприпустимі! Для крісла керівника ідеально підійдуть чорний, коричневий. Білий і бежевий краще не вибирати через високу маркість.

Шкіряна оббивка – це класика жанру, коли йдеться про статусні меблі. Однак сьогодні з’явилася достатня кількість не менш привабливих матеріалів, при цьому набагато зручніших. Також під гарне крісло можна підібрати і сучасні меблі. Дізнайтеся де придбати меблі для офісу в Києві недорого від виробників.

Конструкція

Крісла керівників – це та галузь виробництва меблів, де останні досягнення науки і техніки знаходять застосування насамперед. У крісла має бути якісна система гойдання, механізм регулювання спинки, посилений газліфт не нижче четвертого класу.

Використовувати як матеріал оббивки – це ознака дешевого крісла. Існує велика кількість набагато сучасніших, зручніших і довговічніших матеріалів. Наприклад, пінополіуретан.

Пластикова хрестовина теж не годиться. Хрестовина і коліщатка мають бути виготовлені зі сталі. Це не тільки красиво, а й значно підвищує надійність предмета.

Зручність

Офісні працівники проводять у сидячому положенні більшу частину робочого дня. Від якості крісла безпосередньо залежатиме комфорт, продуктивність, а що найголовніше – стан здоров’я.

Привабливий дизайн ще не означає, що вам буде зручно в новому кріслі. Тому не полінуйтеся особисто перевірити його перед покупкою. Неправильна постава під час сидіння, занадто висока або низька посадка та інші проблеми з часом можуть призвести до хронічних захворювань. Як то кажуть, нову спину не купиш.

Висновок

Невелика порада на закінчення. Зовнішній вигляд статусного предмета важливий. Але вибираючи між комфортом і красивим дизайном, сміливо віддавайте перевагу зручності. Крісло керівника – дорогий предмет меблів, немає сенсу робити таку покупку, якщо вона не приноситиме задоволення.

Average:(рейтинг: 5 з 5. Всього: 1)
Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Один коментар
  1. Думаю если подходить с практической стороны то подойдет кресло для руководителя бу которое можно купить в Киеве дешево. Главное чтобы производитель был качественным, желательно выбирать зарубежных.

    (5/5)
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *