Як пофарбувати фасад

Как покрасить фасад
fasad 1

Фасад – це перше, що бачать усі, коли повертаються додому або проходять повз нього.

Фарба на фасаді з часом втрачає свій первісний вигляд. Фарбування фасаду може здатися складною справою. Насправді, якщо робити все покроково, нічого важкого немає. Хороша підготовча робота виступає найважливішою умовою успішних результатів. До фарбування фасад слід вимити і, можливо, навіть зішкребти залишки фарби. Спеціальний вимивний пензель, ручка та ерго-скребок дадуть змогу заощадити час та енергію під час підготовки до фарбування. Потрібно переконатися, що підстилаюча поверхня – чиста.

До того, як почати фарбування, необхідно підготувати поверхню. Для цього використовують валик і пензель. Про такі засоби захисту, як гумові рукавички та захисні окуляри, не варто забувати. Поверхню промивають фарбою або очищувальним засобом проти цвілі. При цьому пензликом водять зверху вниз. До того, як рухатися далі, слід дати дереву просохнути. Далі потрібно зачистити і заґрунтувати дерев’яний фасад. За допомогою скребка видаляють залишки фарби. Загнилі ділянки деревини слід негайно замінити. Щоб зішкрябувати стару фарбу до голого дерева, необхідно використовувати ґрунтувальне масло. Буде потрібно також очистити головки іржавих цвяхів антикорозійною фарбою, якщо буде використовуватися світла фарба. Таким чином, фасад не знебарвиться.

Перед тим, як почати фарбувати, листами пластику захищають ділянки, які не планується фарбувати. Слід замаскувати вікна, підвіконня, водостічні труби і зовнішнє освітлення. Тим, хто збирається використовувати валик, доведеться також прикрити рослини поруч із будинком. Автомобіль не повинен перебувати ближче, ніж за 20 метрів від будинку, що фарбується, щоб не допустити появи дрібних плям фарби на ньому. Фарбувати можна як валиком, так і пензлем. Фарбування валиком пройде швидше. Можна використовувати два валики по 7 см. для великих площ і міні-валик для невеликих ділянок. Стане в пригоді також пензель для поверхонь, який валик не замінить. Для фарбування потрібні 2 пензлі: широкий зовнішній і кутовий, щоб пофарбувати важкодоступні місця. Якщо панелі мають ширину 10 см, то для роботи краще взяти зовнішній пензель на 10 см. Для роботи з тонкою глазур’ю рекомендований платиновий ролик, грубими гіпсовими поверхнями – ролик з довгим ворсом. Щоб фасад залишався в хорошому стані, його потрібно щорічно чистити.

Після фарбування фасаду слід обов’язково правильно помити руки милом, щоб хімія не потрапила в організм.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *