П’ятниця , 14 Червня 2024

Доставка квіткових букетів: переваги надання послуги

Доставка квітів
Доставка квітів.

Приємним і оригінальним подарунком до будь-якого свята вважається квітковий букет. Композиція, складена з яскравих бутонів, здатна подарувати гарний настрій і висловити будь-які почуття. Кожна рослина відрізняється відтінком, формою і розміром. Послугу доставки квітів Київ пропонує кожному відвідувачу спеціалізованого інтернет-магазину Studio Flores. Тут завжди є свіжозрізані флористичні елементи, які задовольняють естетичні потреби замовників. Складені букети оперативно доставляються за вказаною в заявці адресою в точно призначений час.

Особливості організації доставки квіткових букетів

Вибрати вподобану квіткову композицію можна за допомогою зручного електронного каталогу. За бажання можна замовити букет, складений за індивідуальним ескізом. Для доставки квітів використовуються послуги кур’єрської служби. Перевезення рослин здійснюється спеціальним рефрижераторним транспортом, що дозволяє встановлювати оптимальний рівень температури в кузовному відсіку машини. Також квіти відмінно підійдуть як подарунок для дівчини або мами в день народження.

Купівля букета в онлайн-режимі має багато суттєвих переваг:

  • гарантія придбання тільки свіжих квітів;
  • можливість економії вільного часу та фінансових витрат;
  • широкий вибір пакувальних матеріалів;
  • оформлення букетів професійними досвідченими флористами.

Як складаються квіткові композиції

Сорт квітів вибирається для кожного замовника індивідуально. При цьому враховується необхідна довжина стебел рослин. У процесі оформлення букетів використовуються різні елементи:

  • каркаси з тонкого міцного дроту;
  • різнокольорові стрічки з ПВХ-матеріалу;
  • гілочки декоративної зелені;
  • яскрава пакувальна плівка або тканина.

Під час складання букетів враховуються всі правила флористики. До уваги береться характер проведеного заходу, а також особливості осіб, яким призначаються квіткові подарунки. Чоловікам прийнято дарувати великі квіти з довгими стеблами, наприклад, гладіолуси або іриси. Жінкам більше підходять ніжні троянди, витончені лілії або тюльпани. Для людей похилого віку рекомендується купувати гербери або гвоздики.

Готові букети, які є в інтернет-магазині, відрізняються різноманітними формами. Підвищеною популярністю користуються кулясті й односторонні композиції. Як правило, свіжозрізані рослини розташовуються навколо основної квітки. За бажання замовників флористичні елементи збираються у формі високої піраміди або трикутника.

Переваги доставки букетів

Доставка квіткових букетів позбавляє від необхідності стояти в черзі і переводити придбані композиції в громадському транспорті. Співробітники інтернет-магазину обирають оптимальну якість упаковки, яка підкреслює красу і неповторність рослинних композицій. Квіти перевозяться за допомогою спеціального транспорту, який забезпечує їхню свіжість навіть у спекотні літні дні. Оформлення послуги доставки допомагає підносити своїм близьким і друзям справжні сюрпризи.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *