Електронна звітність: шлях до цифрової трансформації ведення обліку

електронна форма подання звітності
Електронна форма подання звітності

Про значні затрати часу на формування фінансової звітності та роботу по надсиланню необхідної документації до податкових служб знає кожен фінансист підприємства. Саме тому велика кількість бізнес-структур надає перевагу програмному забезпеченню Dilovod, яке дозволяє облік та звітність тримати в одному продукті, останній в три кліки відправляти до ДФС.

Важливість переходу до електронної форми подання звітності для сучасного бізнесу

Сучасний бізнес вимагає інноваційних рішень та підходів до електронних форм роботи зі звітами. Це дозволяє значно економити час, вивільняючи його для виконання інших поставлених завдань. На цей час електронна звітність можлива для таких осіб, як:

  • фізичні особи-підприємці на єдиному податку;
  • фізичні особи-підприємці на загальній системі оподаткування;
  • юридичні особи на загальній системі або єдиному податку;
  • резиденти Дія. City.

Для того щоб почати працювати з електронною звітністю, необхідно мати електронний підпис ЕЦП, який безплатно надається в особистому кабінеті Приват 24. Власники бізнесу переходять на такі рейки роботи, які дозволяють вчасно надавати необхідні показники у вищі фінансові інстанції.

Електронна звітність фото
Електронна звітність

Переваги електронної звітності

Серед основних суттєвих переваг електронної фінансової звітності можна перерахувати наступні:

  • форми здачі звітності відповідають вимогам законодавства України;
  • можливість роботи з податковими накладними та їх реєстрацією;
  • автоматична перевірка правильності складеного звіту;
  • автоматизація подачі звітності.

Dilovod дозволяє легко та зручно проводити всі операції в єдиній програмі, яка налаштована на чинне законодавство, відповідає всім вимогам по формуванню та наповненню необхідних документів. Не обов’язково виходити на роботу, щоб відправити документи – варто мати доступ до інтернету для відправлення документів.

Безпека та конфіденційність даних

Кожна організація має свій особистий кабінет в хмарному програмному забезпеченні, куди не мають доступу інші користувачі. Служба безпеки цілодобово працює над системою, повністю усуваючи можливості зломів чи шпигунства. Кожен власник бізнесу має впевненість в тому, що конфіденційна інформація не потрапить до інших користувачів.

Вплив на бізнес-процеси

Електронна звітність відіграє велику роль у просуванні бізнес-організацій, наданні певної фінансової інформації до ДФС. Вказаний обсяг роботи за допомогою Dilovod виконати легко й швидко можливо за невеликий проміжок часу. Автоматичне оновлення всіх форм та податкових ставок, розрахунок податків та заповнення звітів на підставі даних зробив електронний тип подачі популярним серед багатьох підприємців та бізнесменів. Така версія програмного забезпечення інформує користувача про кожну стадію здачі звіту, його прийняття чи необхідність в доопрацюванні. Бізнес-структури завдяки електронній звітності мають можливість більше часу віддавати для свого розвитку.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *