10 плюсів на користь натяжних стель

натяжные потолки
nat pot

Не так давно споживачеві було запропоновано натяжну стелю, і вона, зрозуміло, досить-таки швидко стала популярною. Загалом матеріал являє собою, по суті, якусь полівінілову плівку, але вельми міцну і при цьому ще й еластичну, яка до того ж не горить і не піддається впливу води. Натягується вона на спец. каркас і кріпиться по периметру стін. Хочете знати, чому ж все-таки ці натяжні стелі посіли перше місце серед інших оздоблювальних матеріалів? Будь ласка!

Першим пунктом йде їхня швидкість. На абсолютно весь монтаж такої натяжної стелі потрібно кілька годин, а не днів або тижнів. При цьому не буде ніякого сміття і виносу меблів.

Друге – це їхня висока міцність. За рахунок своєї гнучкості натяжні стелі з легкістю витримують великі навантаження (до 100 кг).

Третім номером стоїть їхня вологостійкість. Через те що матеріал стель вологонепроникний, то не варто боятися ніяких потопів від сусідів зверху. Навіть якщо протікання і станеться, то вся вода затримається всередині натяжної плівки, яку потім легко звідти видалити: досить зробити малий отвір і спустити її. При цьому полотно стелі знову прийме свою первісну форму.

Четвертим номером варто вказати практичність натяжної стелі. Адже вельми зручно, що вони легко і дуже швидко монтуються, не обсипаються власнику зі стелі піском і не вимагають спец. догляду. Головне, раз на рік, а то й на півтора протирати їхню поверхню від пилу за допомогою сухої ганчірочки.

П’ятим пунктом стоїть їхня довговічність. Полотно стелі здатне багато і багато років зберігати свою форму і колір, не втрачаючи міцності і надійності.

На шостому місці – безпека натяжного матеріалу. Стеля не піддається горінню, а якщо раптом все ж прорветься, то не зможе завдати шкоди оточуючим.

Сьомим пунктом йде таке поняття, як екологічність. Стельовий матеріал не токсичний, не має запаху, не схильний накопичувати в приміщенні мікроби, пил і бруд.

На восьмому місці термо- і звукоізоляція стелі. Комфорт в оселі буде досягнуто завдяки щільному натягу стелі, а також наявності її звуко- і термовластивостей, що поглинають.

Дев’ятим номером якості стелі мається на увазі її естетичність. Через притаманну їм еластичність натяжні стелі можуть набувати, загалом-то, будь-якої форми, що прекрасно і застосовується у створенні оригінального інтер’єру. А ще цьому сприяє і їхній чималий вибір за колірними рішеннями.

Ну і останній пункт, який доводить універсальність натяжної стелі – це економічність. Іншими словами, якщо навіть порахувати в загальну суму всі розтрати на можливий ремонт стелі або її оновлення, на засоби догляду за нею, то стане зрозумілим, що натяжні стелі загалом обійдуться набагато дешевше за інші матеріали.

Експерти саме за цими численними факторами рекомендують застосування натяжних стель в установах, де є орієнтування на ідеальну чистоту: басейни, лікарні, кімнати для дітей і так далі, не кажучи вже навіть про звичайний будинок.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *