Понеділок , 27 Травня 2024

Чохли для IPhone 5/5s

Чохли для IPhone 5/5s
Чохли для IPhone 5/5s

Багатофункціональні айфони надзвичайно популярні в усьому світі. А для росіян IPhone 5/5s став не просто пристроєм зв’язку, а показником статусу власника, що підкреслює його імідж і смак. Коштує стильний “яблучний” мобільник чималих грошей. І для збереження дорогого пристрою в презентабельному вигляді необхідно приділити увагу його захисту від пилу, бруду та інших впливів при експлуатації. В якості такого захисту відмінно підійде чохол книжка для айфона 5/5s. Тільки ефективні, практичні та стильні захисні аксесуари для айфонів 5 і 5S варті уваги власника статусного гаджета.

Для активних користувачів айфонів найбільш зручним форм-фактором захисту пристрою крім чохла у вигляді книжкової обкладинки є чохол фліп для iphone 5. Відмінність фліпа полягає в способі складання обкладинки – як у блокнота по верхній грані. Фліпи і книжки всередині забезпечені надійним фіксатором, що утримує пристрій всередині, а двостороння обкладинка захищає від грязьових відкладень, подряпин і відколів екран і тильну поверхню гаджета. Замовити чохли на айфон 5, 5s ви можете в магазині Top-case.

В розділі представлена широка палітра моделей чохлів від провідних світових виробників: Guess, Belkin, Puro, Totu, SGP, Ferrari, BMW, Lamborghini та інших фірм. Це оригінальні якісні вироби, здатні надійно захищати гаджет і наділяти його яскравим та унікальним характером. Як і обкладинка-книжка, чохол flip для iphone 5/5s забезпечує вільне користування всіма функціональними можливостями айфона, тонкий і витончений. Найбільшим попитом користуються моделі:

  • Класичні однотонні шкіряні чохли;
  • Стилізовані – з фірмовою емблемою автомобільної марки;
  • Декоровані модним принтом або фотознімком власника айфона;
  • Інкрустовані натуральним камінням або стразами.

Щоб зберегти в процесі експлуатації стильний мобільник працездатним і презентабельним власнику необхідно купити чохол книжку на айфон 5. Представлені в розділі вироби задовольнять смаки різних категорій покупців: від прихильників суворої класики до любителів креативних або ексклюзивних штучок. Представлені чохли, виконані з різних матеріалів за фактурою і забарвленням: силіконові, поліуретанові, з екошкіри, текстилю та натуральної шкіри. Захищений чохлом айфон можна сміливо поміщати в сумочку або кишеню по сусідству з ключами та іншими предметами.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *