П’ятниця , 24 Травня 2024

Рядок, що біжить – успіх вашого бізнесу

Рядок, що біжить для реклами
Рядок, що біжить для реклами.

Світлодіодний рухомий рядок – простий і доступний спосіб популяризації вашого бізнесу і залучення до нього уваги цільової аудиторії.

Призначення світлодіодного інформативного екрану

Світлодіодний бігучий рядок – програмований електронний пристрій, що відображає текстову інформацію різного характеру. Залежно від даних, внесених у пам’ять девайса, на його екрані можуть відображатися анонси, повідомлення про акційні пропозиції та інші рекламні оголошення, що привертають увагу цільової аудиторії. Світлодіодна вивіска – оптимальне рішення для розміщення на фасадах аптек, банків, клінік, супермаркетів, ресторанів, автосервісів, котеджів, офісів та інших адміністративних установ.

Різновиди біжучого led-рядка

Наша компанія пропонує увазі замовників одноколірні та комбіновані світлодіодні екрани. У першому випадку, електронна вивіска складається з певного фону, на який “виводиться” текст чорного, білого, червоного, зеленого, жовтого або синього відтінку. На відміну від згаданого дисплея, комбіновані рядки поєднують у собі модулі, що проектують одразу кілька колірних рішень, які можуть бути представлені в найрізноманітніших варіаціях.

Переваги світлодіодного рядка

Базовими перевагами електронного інформативного табло є:

1. Універсальність. Рухомий led-рядок являє собою найефективніший вид зовнішньої реклами, що підходить абсолютно для всіх видів бізнесу.

2. Простота експлуатації. Пристрій програмується відповідно до побажань замовника. Залежно від модифікації девайса, завантаження інформації в його пам’ять може здійснюватися за допомогою USB-з’єднання, LAN-кабелю, GSM-GPRS модулів, або бездротової мережі Wi-Fi.

3. Адаптація до будь-яких погодних умов. Пристрій коректно функціонує в температурному режимі від – 40℃ до + 50℃.

4. Комерційна вигода, демократична ціна і тривалий термін служби. За відносно невисокої вартості, біжучий led-рядок розрахований на 100,000 годин безперебійної роботи. Ці чинники дадуть змогу швидко окупити придбання пристрою, примноживши водночас кількість клієнтів і прибутковість вашого підприємства.

Замовити біжучий рядок у Києві

Основна спеціалізація компанії – виробництво світлодіодних рекламних вивісок за індивідуальним макетом клієнта. У нас ви можете купити рухомий рядок будь-якого формату, розміру і моделі. Власні цехи в Києві та професійний штат фахівців робить нашу продукцію не тільки якісною, а й доступною.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *