Вапорайзер для тютюну: чи варто пробувати

Вапорайзер для тютюну фото
Вапорайзер для тютюну фото.

Існує думка, що вапорайзери потрібні тільки растаманам, а для куріння тютюну немає нічого кращого за стару добру люльку. Настав час позбуватися забобонів: вапори всеїдні, їм можна згодовувати яку завгодно рослинну сировину, аж до махорки, – і отримувати на виході чисту легку запашну пару без шкідливих речовин.

Палити – здоров’ю не шкодити?

В конструкції вапорайзера немає нічого такого, що б заважало добувати з тютюну нікотин методом випарювання – до речі, набагато більш щадним, ніж куріння. Температурний вплив, якого зазнає рослинна суміш у вапорі, набагато слабший, ніж під час куріння. Нагрівальний елемент розігрівається тільки до температури випаровування – 180-220 градусів, тому спалювання сухої суміші з вивільненням токсичних продуктів горіння не відбувається. Щоб запустити процес розпаду складних сполук із виділенням токсичних смол, канцерогенів і важких металів, потрібна температура в три-чотири рази вища.

Кінцевим продуктом випаровування тютюну стає не дим, а пара, в якій майже немає шкідливого шлаку, зате є всі речовини, заради яких курці готові миритися з кашлем і першінням у горлі. Під час вдихання пари слизові оболонки дихального тракту не терзають подразнювальні речовини, тож про кашель і дискомфорт можна забути.

Дегустація тютюну: вейпити подано!

Використовувати такий вапорайзер для тютюну варто не тільки заради турботи про здоров’я, а й заради нових смакових відчуттів. Крім нікотину, в курильних сумішах міститься унікальний набір ароматичних сполук, що формують впізнаваний “букет” різних сортів тютюну. Під час куріння частину інгредієнтів “букета” маскують продукти горіння. Після переходу на вапор починають проявлятися раніше приховані смакові складові, тож попереду дивовижні відкриття!

Регульований нагрів перетворює вейп-сесію на захопливий творчий процес. Оскільки температура випаровування різних ароматичних субстанцій неоднакова, можна посилювати концентрацію одних речовин за рахунок інших, експериментувати з відтінками смаків і ароматів тютюну за прикладом учасників “Конопляних кубків” в Амстердамі, які дегустують різні сорти марихуани за допомогою вапорайзерів Volcano.

Весь цей час ви не зобов’язані сидіти в обнімку з девайсом. Сеанс можна перервати в будь-який момент, а потім продовжити без шкоди для результату. Після закінчення дегустації клуби пари розсіюються практично миттєво, в кімнаті не залишається задушливого запаху – ніхто й не здогадається, що тут було.

Якщо ви все ще роздумуєте, чи варто купити вапорайзер для тютюну в подарунок собі коханому або для друга, який полюбляє попихтіти трубочкою, відповідь однозначна – звісно, варто. Нові враження взагалі корисні – не дають мозку старіти. Зрозуміло, нема чого купувати найдорожчу і наворочену модель “на пробу”. Для початку буде достатньо простого портативного вапора на кшталт Boundless CFC Lite, “Аура” або Storm Pen; всі вони коштують дешевше 4000 гривень. Як показує досвід, про покупку мало хто шкодує – до хорошого звикають швидко!

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *