Понеділок , 27 Травня 2024

Швейцарський бренд годинник Tissot дивує новинками. Десятка найбільш обговорюваних моделей

Годинник Tissot
Годинник Tissot.

Годинники, які зовсім не потребують реклами, це, безсумнівно, Tissot. Швейцарський бренд настільки добре себе зарекомендував на світовому ринку, що багато років відмінно продається в 160 країнах і не втрачає своєї популярності. Поваги заслуговує і той факт, що компанія постійно працює над своїм розвитком і регулярно випускає нові моделі в актуальних дизайнах на базі нових технологічних розробок. Про що, власне, і поговоримо сьогодні.

Спорт з чоловічим характером

В каталогах компанії Тіссов завжди є місце для сюрпризів. Ось ви звикли до того, що циферблат хронографа зазвичай оснащений трьома додатковими вікнами для тих чи інших функцій. А тут несподівано на ринку з’являються кілька пропозицій з чотирма субциферблатами. Наприклад, T006.414.36.443.00. І хоча четверте вікно – це просто декорація дати і для тижня, але ефект уже досягнуто і модель привертає увагу.

Або ще одна вражаюча чоловіча новинка сезону – T048.417.27.057.06 зі спортивної серії T-Race. Корпус хронографа стилізований під гальма. Годинник великий. Вагомості надає також безель з укрупненим логотипом над заводною головкою. Примірник і справді помітний і обов’язково припаде до душі любителям швидкостей і шаленого ритму життя.

Не менш вражаючий вигляд має третя обговорювана нині новинка T106.417.16.057.00. Годинник дуже схожий на приладову панель. Укрупнені цифри 4, 8 і 12 одразу ж впадають в око і надають моделі агресивності, експресії. Багатий на цифри також безель – тут зручно розмістилася тахіметрична шкала. Усе в найкращих традиціях спортивних серій Tissot – мужньо, габаритно, ефектно.

Нарешті, дивимося на великий хронограф у яскравому дизайні T091.420.47.057.00. Пекучо-червоний каучуковий ремінець, хвилинна стрілка з червоним акцентом і фактурний чорний дисплей – зовні годинник одразу вказує на чоловіка сміливого, безкомпромісного і пристрасного. Якщо ж зазирнути в інструкцію, то тут і зовсім не лишається сумнівів – годинник для чоловіка, який любить ризик і пригоди. Світовий час, вічний календар, два будильники, прогноз погоди, альтиметр, леп і спліт-хронограф – це тільки частинка того, що пропонує творець цього міні-комп’ютера. Варто також зазначити, що годинник обладнано спеціальною технологією – циферблат має “сонячне” покриття Super-LumiNova, що дає змогу не тільки “запалювати” в темряві стрілки та мітки, а й заряджати акумулятор.

Класика в стилі Tissot

На окрему увагу заслуговують нові годинники в класичному форматі. Компанія запропонувала десяток новинок для чоловіків і жінок в оригінальних дизайнах, при цьому зі стриманим характером. Один із них – T063.637.16.057.00. Це хронометр у чорно-сталевому дизайні з незвичайними шкалами для дати і дня тижня. Ба більше, новинка настільки розумна, що самостійно враховує, який сьогодні рік – високосний чи ні, а тому коригувати календар вручну вам не доведеться. Непогано, правда?

Слідом за мудрим механізмом оцінюємо не менш технологічний екземпляр – ручний механічний скелетон T099.405.36.418.00. Тут можна роздивитися кожну деталь механізму, віддати належне майстру, який зумів так гармонійно поєднати точні рішення та барвисті елементи. Зверніть увагу, є навіть додаткове вікно для секундної стрілки – біля позначки 9. І воно теж відкрите для погляду. Гіпнотичний зразок.

А найпомітнішим класичним екземпляром серед нових пропозицій є, мабуть, сувора жіноча модель T035.210.16.011.01. адже зовсім не обов’язково вигадувати велосипед, щоб отримати успіх. Його вже давно придумали. Як і давно відомо, що поєднання лаконічного дисплея і фактурного червоного шкіряного ремінця – найкраща гармонія для задоволення жіночих стилістичних забаганок. І яскраво, і солідно, і по-дамськи пристрасно.

Світ жінок очима майстрів Tissot

До речі, якщо вже ми почали говорити про жіночі годинники, варто зупинитися на цій категорії докладніше. Тим більше, що в оновленому асортименті з’явилося багато яскравих новинок. По-перше, це харизматичний великий прямокутний годинник T117.509.36.022.00 з величезним арабським циферблатом. Тут привертає увагу все: і розмітка, і форма, і смачне поєднання фарб.

По-друге, це квадратна модель з перламутровою серцевиною T090.310.16.116.00 на ніжному бежевому шкіряному ремінці. Ця пропозиція – втілення елегантності та вишуканого смаку. Немає зайвого декору, крім міток із кристалів Swarovski. Суворі форми та пастельні барви надають виробу шарму. Для впевненої та чарівної дами.

Ну і на завершення – спортивний характер для експресивної дівчини. Хронограф T055.217.16.033.00 з водонепроникністю 200 м на шкіряному ремінці соковитого синього кольору. Гільйошований циферблат у стилі “clous de Paris”, римська розмітка і великі сталеві кнопки хронографа зливаються в єдиний гармонійний ансамбль. Годинник по-спортивному динамічний, і по-жіночому привабливий.

Tissot – торгова марка з репутацією. І це не потребує доказів. Тримайте кожну хвилину свого життя під контролем і насолоджуйтеся ритмом часу разом із компанією зі Швейцарії. Вона того варта!

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *