Де взяти безвідсотковий кредит на картку до зарплати в Україні

безвідсотковий кредит
Безвідсотковий кредит

Якщо грошей не залишилося, а до зарплати ще не скоро, то не варто в паніці закладати цінні речі в ломбард. Фінансові установи дають можливість оформити кредит на картку протягом 15 хвилин. Нові клієнти отримують можливість користуватися позиковими коштами з неймовірно низькою переплатою.

Які є способи отримання кредиту до зарплати

В Україні є два перевірених способи – оформлення кредиту в банку або онлайн позики в мікрофінансовій організації. У першому випадку доведеться зібрати папери, витратити масу часу та нервів, щоб переконати менеджерів у своїй надійності та кредитоспроможності. Спосіб підходить для реалізації серйозних фінансових ідей, але не має ніякого сенсу, коли потрібна невелика сума грошей.

Якщо потрібні кошти на покриття побутових витрат, тоді доцільно взяти кредит на картку в мікрофінансовій організації. Серед численних переваг онлайн позики позичальники виділяють:

  • грошові кошти можна використовувати на будь-які цілі;
  • розгляд заявок від нових клієнтів протягом 15 хвилин, від постійних – 5 хвилин;
  • цілодобова видача кредитів в будь-який день;
  • кредитування українських громадян без довідки про доходи;
  • кредитний калькулятор для розрахунку переплати по онлайн позиці до подачі заявки та підписання договору;
  • часткове або повне дострокове погашення платежів;
  • перенесення крайнього строку закриття кредиту без збільшення процентної ставки.

Кожен виданий кредит онлайн на карту, як і вся діяльність мікрофінансової організації, регулюється чинним фінансовим законодавством України. Для захисту особистих та платіжних даних позичальників використовується технологія шифрування з’єднань (SSL). За рахунок використання технології PCI DSS компанії вдається забезпечити безпечний переказ коштів на рахунок клієнта.

Які умови оформлення кредиту на картку до зарплати

Де взяти кредит
Де взяти кредит

Скористатися послугами фінансової установи можуть громадяни України віком від 18 до 65 років. Для проходження реєстрації знадобиться мобільний телефон та електронна пошта. Для заповнення заявки потрібен паспорт та ідентифікаційний код. Щоб отримати гроші, потрібна платіжна карта будь-якого українського банку.

У кожної компанії свої умови отримання онлайн займа. Для прикладу розглянемо умови для нових клієнтів у фінансовій установі ZeCredit:

  • сума – від 1 000 до 7 000 гривень;
  • ставка – 0.01% на добу;
  • період – від 7 до 30 днів.

Щоб оформити кредит онлайн на карту, пройдіть реєстрацію на сервісі мікрокредитування. В анкеті вкажіть особисту інформацію та паспортні дані. В особистому кабінеті обов’язково пройдіть верифікацію, ввівши платіжні дані. Для отримання грошей в борг досить вибрати суму та терміни, відправити заявку на розгляд, після чого кошти переведуть на рахунок.

З кожним оформленим та вчасно повернутою онлайн позикою максимальна сума збільшується, аж до 12 000 гривень. Постійні клієнти можуть користуватися рядом привілеїв, в тому числі прискорений розгляд заявок та знижки на кредит на картку.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *