Понеділок , 27 Травня 2024

Як успішно замовити оптову партію товару в Китаї

Товар з Китаю
Товар з Китаю.

Організація регулярних і чітко діючих вантажоперевезень дуже вигідна для економіки Китаю, бо чим швидше куплені товари залишать країну, тим швидше їхнє місце на складах займуть свіжі товарні запаси, які можуть бути запропоновані новим покупцям. Прискорення товарообігу сприяє збільшенню грошового потоку, що надходить у країну від міжнародних торгових операцій. Тому для китайських постачальників кінцевою метою є залучення до лав поціновувачів китайських товарів нових споживачів, а для українських комерсантів – це якнайповніше задоволення зростаючих потреб населення в китайському ширвжитку.

Оптові закупівлі в Китаї – фундамент успішності продавця

Для українських бізнесменів дуже вигідні оптові закупівлі в Китаї, оскільки куплений на китайському сайті товар має невисоку собівартість. Це дає їм змогу робити під час складання роздрібної ціни доволі високі торгові націнки, які і є джерелом гарного добробуту. Однак не тільки ціна закупівлі впливає на успішність бізнесу – велика роль у торгівлі відводиться для транспортно-експедиційних підприємств, що доставляють покупку адресату. Якщо доставка товару з Китаю в Україну була проведена професійно і без проблем, продукція швидко дійде до споживача і швидше принесе прибуток реалізатору.

Основний принцип економіки – прискорення процесів товарного виробництва і оперативно вироблений збут товарів. Щоб система оптових закупівель товарів на китайських сайтах проходила успішно, підготовлений для відправки покупцеві вантаж повинен бути своєчасно доставленим за вказаною адресою і не отримати при цьому ніяких пошкоджень, що погіршують товарний вигляд виробів. З цієї причини вантаж для доставки має бути довірено сумлінному перевізнику, який професійно володіє всіма прийомами ефективного перевезення вантажів.

Основа торгового бізнесу з Китаєм

Для успішної доставки товару з Китаю покупцеві послуга з транспортування сформованого вантажу повинна надаватися перевіреним господарюючим суб’єктом, який добре зарекомендував себе, що займається вантажоперевезеннями з Китаю. До таких надійних логістичних фірм належить компанія AsiaTrans.

Співробітники компанії з високою кваліфікацією і солідним досвідом роботи допоможуть вам підібрати оптимальний варіант доставки, що не суперечить стану фінансів і найбільше підходить для товарів з певними характеристиками, вагою або габаритами. Компанія AsiaTrans пропонує замовнику кілька варіантів доставки:

  • авіаційну;
  • залізничну;
  • автомобільну;
  • морську.

Всі вони добре випробувані та надійні, але мають відмінності в ціні та термінах отримання вантажу. Якщо ваш товар потребує екстреної доставки або дуже дбайливого поводження, краще скористатися авіатранспортом. Але при цьому потрібно знати, що він дуже дорогий і не всім доступний. Якщо поспіху в доставці не потрібно, кращого способу, ніж морське транспортування, годі й шукати. Недорогі тарифи на перевезення не будуть обтяжливими, а довгий термін доставки компенсується повною ізоляцією вантажу від зазіхань зловмисників. Великий плюс морської доставки в тому, що цим способом можна перевозити дуже важкі і габаритні вантажі, чого не можна гарантувати на інших видах транспорту.

Якщо вантаж важить понад 60 тонн і вимагає швидшої доставки, ніж може запропонувати морська, рекомендується вибрати залізничний транспорт – він і за ціною цілком підходящий, і швидший. Для вантажів з більш легкою вагою підійде автотранспорт – обійдеться дешевше за залізничний і вантаж прибуде швидше.

Співпрацюйте з компанією AsiaTrans – ваш вантаж завжди прибуде в потрібний час і в дорозі перебуватиме під пильним наглядом досвідченого фахівця.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *