Понеділок , 15 Липня 2024

Особливості вибору підходящої гідроізоляції

Гидроизоляция фото
Гидроизоляция фото

Забезпечити довговічність будівлі насправді не так складно, як здається, якщо врахувати, скільки високотехнологічних матеріалів пропонується сьогодні на ринку. Досить грамотно підійти до процесу вибору проникаючої гідроізоляції для того, щоб уникнути таких неприємних наслідків, як відволоження стін, руйнування окремих конструкцій і бетонних плит.

Проникаюча гідроізоляція – основні критерії вибору

Подібні склади пропонує інтернет-магазин будматеріалів “Алків” у широкому асортименті, в каталозі на цьому торговому майданчику завжди можна підібрати підходящий склад для вирішення конкретних завдань з гідроізоляції.

Для того щоб купити відповідну гідроізоляцію, слід одразу визначитися з її призначенням, оскільки такі матеріали, як правило, відрізняються один від одного консистенцією. В ідеалі варто скористатися послугами професійних консультантів компанії “Алків”, які, знаючи критерії майбутніх робіт, допоможуть підібрати потрібний варіант.

Перед тим як купувати проникаючу гідроізоляцію, слід зрозуміти, як вона працює. Так, наприклад, однокомпонентні суміші вирізняються здатністю глибоко проникати в пори матеріалу, кристалізуючись усередині і тим самим створюючи перешкоду для вологи, що надходить ззовні. Перевага таких складів полягає головним чином у тому, що нічого готувати перед нанесенням не потрібно. Досить просто відкрити ємність і використовувати вміст за призначенням – про дотримання всіх необхідних пропорцій у цьому разі вже подбав виробник.

Двокомпонентна ж гідроізоляція передбачає розведення сухої суміші суворо відповідно до інструкції, втім, у цьому теж немає нічого складного і впоратися з цим завданням здатна кожна людина, навіть та, що не має жодного досвіду в подібних питаннях.

Де використовуються проникаючі гідроізоляційні суміші

Склади подібного типу знаходять застосування в різних напрямках будівництва та оздоблення:

  • Для гідроізоляції бетонних і кам’яних конструкцій, як внутрішніх, так і зовнішніх, зокрема у формі добавки до бетону, якщо йдеться про продукт із портландцементом і спеціальними хімічними добавками в складі. Основна перевага таких сумішей полягає в чудовій адгезії, водонепроникності та морозостійкості, він досить пластичний.
  • Якщо потрібно ліквідувати місця витоку води в конструкції – найактуальнішим рішенням у цьому разі стає той склад, який містить кварцовий пісок у поєднанні з модифікуючими добавками. Перевага такої гідроізоляції полягає в оперативному затвердінні, що актуально, коли протікання варто зупинити якомога швидше.
  • Для захисту бетонних покриттів, така гідроізоляція в обов’язковому порядку повинна містити в складі бетон.

Якщо гідроізоляція підібрана дійсно правильно, то з її допомогою можна забезпечити стійкість оброблених конструкцій до будь-яких атмосферних впливів, хімічних реагентів, окислення і вологи.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *